Damla Petrol - Ankara

beofone

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar;

Eskişehir yolu üzerinden Damla Petrol'den benzin alan var mı?

Birçok forumda övgüyle söz ediyorlar. Hatta yıllarca hiçbir sorunla karşılaşmadıklarını söylüyorlar. Ben konuyu bizim foruma da taşımak istedim. Herkes görüşlerini, tecrübelerini yazarsa sevinirim.

Ayrıca ben Clio-4 benzinli aracım için Shell'den hep 95 oktan kullanıyorum. Şimdi ucuz diye Damla'dan 97 oktan alırsam araca zararı olur mu? (95 almakta bile kuşkularım var malumunuz).

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Damla petrolun uc kagitlarindan bahsetmis olmasinlar ?

iconcanımın R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 ile Gonderildi

beofone

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok be Kubilay...Epey eski üyelerden çok ciddi olumlu yorumlar var.
Bizim patronun da Mercedesi var. O bile ordan alıyor yani. Korkmazsam deneyeceğim.

toblerone

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaman damla petrolden alıyorum .
bende sıkıntı olmadı . Yanlız benzinde fark var araba shelle göre hantallaşıyor...
paramız yabancıya gitmesin diye damla petrol alıyorum yolum düşerse ve benzinim biterse :)
oğlum dizelli için şirket araçlarımızdan olumsuz geri besleme aldı.o da personel cepten harcayıp fatura ettikleri içinde olabilir...

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hiç bi zararı olmaz istediginiz yerden alın. ben uspetten de aldım 2 sene önce toplam bi depo kadar , jetpetten de çok aldım ... ucuz satmalarının tek sebebi faturada hile yapıyorlar , yoksa mazota benzıne bişey kattıkları yok korkacak bişey yok :)