Dboot 2.0 Kurulumu Media Nav 6.0.4/7.0.5/8.0.5

okkas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam benım cihaz da 4.0,6,5 sürümü var yükleme yapmadı
bana yardımcı ola bilirmısiniz

okkas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[h=2]4,05,5benim cihazımda bu yüklü Dboot 2.0 Kurulumu Media Nav nasıl yüklerim bana yardımcı olabilrmisiniz[/h]sagılar

Digilak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba kardeslerim. 2015 model clio4 navigasyon yazilimi 4.1.0. Bunu nasil gunumuz ayarlarina cikarabiliriz.Icinde hic harita yok.Olan cok eski 2013 versiyonu harita anlamadigim bir sekilde silindi.Guncel Turkiye ve Avrupa haritasi da lazim.Hayrina bir yardim ederseniz duaciniz olurum. Selam ve duayla,iyi aksamlar dilerim

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba kardeslerim. 2015 model clio4 navigasyon yazilimi 4.1.0. Bunu nasil gunumuz ayarlarina cikarabiliriz.Icinde hic harita yok.Olan cok eski 2013 versiyonu harita anlamadigim bir sekilde silindi.Guncel Turkiye ve Avrupa haritasi da lazim.Hayrina bir yardim ederseniz duaciniz olurum. Selam ve duayla,iyi aksamlar dilerim
https://r.tapatalk.com/shareLink?ur...&share_tid=99957&share_fid=27335&share_type=t

2018 q3 harita güncelleme

Bu başlığın ilk yazılarına bak. Çok kolay ve temiz bir şekilde halledersin. ;)

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Digilak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://r.tapatalk.com/shareLink?ur...&share_tid=99957&share_fid=27335&share_type=t

2018 q3 harita güncelleme

Bu başlığın ilk yazılarına bak. Çok kolay ve temiz bir şekilde halledersin. ;)

Kardes verdigin linkte bol bol kan ve gozyasi var. Tencereler tavalar havada ucusuyor. Sadece sorumun cevabini bulamadim orada

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşte ondan en baştaki mesajlara bak demiştim. :)
Kardes verdigin linkte bol bol kan ve gozyasi var. Tencereler tavalar havada ucusuyor. Sadece sorumun cevabini bulamadim orada

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada özel mesaj kutunu bir kontrol et. ;)

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Merhabalar;

Aşağıdaki adımları izleyerek 2.0.9 - 4.0.3 - 4.0.5- 4.0.3 veya 4.0.6 yani 4.0.6 öncesi olan media nav ınızı 6.0.3 e yükseltebilirsiniz.

Güncelleme yaparken aracın çalışır olmasına dikkat ediniz ve usb bağlantısını asla kesmeyiniz.

1) Öncelikle aşağıdaki linki indirin içerisinde 2 adet dosya mevcut. Öncelikle 01 nolu dosyayı usb ye yükleyip güncellemeyi yapalım.
Daha sonra 02 nolu dosyayı yükleyelim bu güncelleme navigasyonu deaktif edecektir.

2) Daha sonra aşağıdaki linkteki bootloader ı yükleyeceğiz.

3) Şimdi geldik yazılımımızı 6.0.3 e yükseltmeye.

4) Son olarak deaktif ettiğimiz navigasyonu aktif hale getiriyoruz.

Eğer eski yazılıma dönmek isterseniz aşağıdaki güncelleme ile eski sürüme dönebilirsiniz.

https://mega.nz/#!ZFxCHbiL!Q3D4M7zVj618O9MQm2dtDVyoWUTTzjyZFVYxZ2-6c2g

R nav ınızın pin kodunu hazır bulundurun çünkü yükleme sonrası pin kodu isteyecektir.

aşağıdaki linki tıklayarak açın. açılmazsa bağlantının tamamını kopyalayın ve yeni sekmeye yapıştırın. dosyalar 1,2,3,4 numaralı klasörlerde. ilk 4 klasörü yüklediğinizde 6.03 versiyonu yüklemiş olursunuz.
[FONT=source_sans_proregular]6 ve 7 nolu klasörleride sırayla atıp yüklediğinizde 7.0.5 sürümüne yükselir. alttaki linkte tüm dosyalar mevcut. hepsini yükledim kolay gelsin.
[/FONT]
bu yüklemelerle Dboot 2.0 da yüklenmiş olacaktır
https://mega.nz/#!RVgR3aLA!9v4_fOzy_cbDFB-otpXEOqVEUK9LFX5xuUEOd2rdoZE

Son düzenleme:

emingibi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba benim medianav versiyonu 9.1.3 bu işlemler benim versiyona olurmu acaba yardımcı olursanız memnun olurum saygılarımla

Merhabalar;

Aşağıdaki adımları izleyerek 2.0.9 - 4.0.3 - 4.0.5- 4.0.3 veya 4.0.6 yani 4.0.6 öncesi olan media nav ınızı 6.0.3 e yükseltebilirsiniz.

Güncelleme yaparken aracın çalışır olmasına dikkat ediniz ve usb bağlantısını asla kesmeyiniz.

1) Öncelikle aşağıdaki linki indirin içerisinde 2 adet dosya mevcut. Öncelikle 01 nolu dosyayı usb ye yükleyip güncellemeyi yapalım.
Daha sonra 02 nolu dosyayı yükleyelim bu güncelleme navigasyonu deaktif edecektir.

2) Daha sonra aşağıdaki linkteki bootloader ı yükleyeceğiz.

3) Şimdi geldik yazılımımızı 6.0.3 e yükseltmeye.

4) Son olarak deaktif ettiğimiz navigasyonu aktif hale getiriyoruz.

Eğer eski yazılıma dönmek isterseniz aşağıdaki güncelleme ile eski sürüme dönebilirsiniz.

https://mega.nz/#!ZFxCHbiL!Q3D4M7zVj618O9MQm2dtDVyoWUTTzjyZFVYxZ2-6c2g

R nav ınızın pin kodunu hazır bulundurun çünkü yükleme sonrası pin kodu isteyecektir.

emingibi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar clio aracımın modeli 2015 1.5 dizel üzerindeki cihaz medianav mı yoksa medianav evo mu nasıl anlarız[h=2][/h]