Dci otomatik hararet sorunu !

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstanbul eskisehir arasi yolda tek cubugun uzerine cikmamisti. Servis bu araclar boyle demisti hatta onlarda epey sikayetciydi durumdan epey sikayet eden olmus servise tek cubukta diye ama tek cubuk yandiktan sonra zaten iceriye gelen sicakliktan da aracin isindigi belli oluyor. Ama hepimiz analog gostergelerde hep yarimda durmasina aliskin oldugumuzdan sanki bir şeyler eksik gibi geliyor insana fakat bu aracin olayi boyleymis.

Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın.

İmessage: tanseler@me.com
Ben gecen yaz muglaya gittim 800 km yakin..inanin sadece muglada daglik tirmanma seritlerinde bir iki defa 2.cubuk yandi..Akabinde de duze geldiginde zaten yeniden tek cubuga dusuyor.. 2.cubuk yandiginda stres oluyorum :) Tek cubuk candir..Bu konuyu dert etmesin kimse..fan motorunuz saglamsa arac bakimliysa yagi suyu tamamsa birakin tek cubuk yansin..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zafer09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence en sağlıklı motor gercek degerinde calışan motor sen yinede bağla ben kendim oto teknisyeniyim würt marka diagnostik var bağladım anlık degeri actım orta büyük cizgiye 78 79 gibi cıkıyor 83 olunca termostat acıyor radyatöre gecen su rüzgardan soğuyor ve yüklenmedikce 84 85 takılıyor 90 gibi fan calışıyor zate 74 75 lerde alt cizgide calışırsa devamlı yakıtın artar pek belli olmasada verimli bi ısı değil

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben gecen yaz muglaya gittim 800 km yakin..inanin sadece muglada daglik tirmanma seritlerinde bir iki defa 2.cubuk yandi..Akabinde de duze geldiginde zaten yeniden tek cubuga dusuyor.. 2.cubuk yandiginda stres oluyorum :) Tek cubuk candir..Bu konuyu dert etmesin kimse..fan motorunuz saglamsa arac bakimliysa yagi suyu tamamsa birakin tek cubuk yansin..

Ben de pek onemsiyorum zira islevi yerine geliyor :)

Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın.

İmessage: tanseler@me.com

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence en sağlıklı motor gercek degerinde calışan motor sen yinede bağla ben kendim oto teknisyeniyim würt marka diagnostik var bağladım anlık degeri actım orta büyük cizgiye 78 79 gibi cıkıyor 83 olunca termostat acıyor radyatöre gecen su rüzgardan soğuyor ve yüklenmedikce 84 85 takılıyor 90 gibi fan calışıyor zate 74 75 lerde alt cizgide calışırsa devamlı yakıtın artar pek belli olmasada verimli bi ısı değil
Yakit ortalamam sehir ici : yazin 5.7 kisin 6.6 bulundugum sehir ve evim surekli yokus bayir..Uzun yolda 4lt gordum en az..bence bir sorun yok...bu haliyle ben memnunum..

makilli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakit ortalamam sehir ici : yazin 5.7 kisin 6.6 bulundugum sehir ve evim surekli yokus bayir..Uzun yolda 4lt gordum en az..bence bir sorun yok...bu haliyle ben memnunum..

Araç otomatik mi?