Ddt4all clio 5 gizli özellikler

mesut5310

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba saygıdeğer arkadaşlar. Clio 5 için hiçbir döküman yada paylaşım, video vs bulamıyorum. ddt4all üzerinde uygulayabileceğimiz kodlamaları paylaşabilecek olan varsa çok sevinirim. Teşekkürler

mesut5310

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Grup bitmiş valla :) 90 kişi bakmış, kimsenin umrunda değil. Eskiden bu forumda ne muhabbetler yardımlaşmalar olurdu. Peeehhh

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Easylink sisteminden bahsediyorsunuz sanırım , bence pek kimsenin bilgisi yok. Easlink'te gizli özellik açmanın RLink'teki gibi olmadığını duydum , Renault şifreleme koymuş sanırım ama benim de pek bilgim yok.

mesut5310

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Easylink sisteminden bahsediyorsunuz sanırım , bence pek kimsenin bilgisi yok. Easlink'te gizli özellik açmanın RLink'teki gibi olmadığını duydum , Renault şifreleme koymuş sanırım ama benim de pek bilgim yok.

yok hocam RLinkten bahsetmiyorum. Clio5 lerdeki ekran varya “easyLink” ondan bahsediyorum. ddt4all gibi programlarla yapılıyor fakat neyin nerde olduğunu bilebilsem ben de yaparım :) kabloda var programda var.

Fgocmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de Touch megane var ve Easy link ekran mevcut rlink hakkında birçok video var fakat easylink hakkında hic bulamadım. Easylink lerde ilk haberleşmenin yetkili kişiler tarafından yapılması gerekiyormus bu sebeple bende renalock ekibine yaptırdım.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bendeki Clio 5 Icon un gizli özelliklerini Befe nickli Hakan kardeşim açtı ve gayet memnunum.
Gerekllicihaz ve bilgilere sahip kendisi ama ehil olmayan kişiler tarafından bu özelliklerin açılmaya çalışılması ciddi sıkıntılar yaratabiliyor sanırım bu yüzden kimse bu bilgileri paylaşmak istemiyor...

munkun46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok hocam RLinkten bahsetmiyorum. Clio5 lerdeki ekran varya “easyLink” ondan bahsediyorum. ddt4all gibi programlarla yapılıyor fakat neyin nerde olduğunu bilebilsem ben de yaparım :) kabloda var programda var.
Biraz riskli de olsa beyne doğrudan bağlantı kurarak özellikleri aktive edebilirsin. UPC veya BCM can hattınndan bağlandığında radyo dışındaki beyinlerde özelliği açabilirsin. Tabi en güzeli token ile kilidi kaldırıp yapmak. İstersen hangi pinlere nasıl bağlantı yapacağını yazayım.

bltbeyhan

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Bence o toplara hiç girmeyin yakın bir dostum bu gizli özellikleri komple açtı bir süre sonra araçta sorun çıktı garanti kabul etmedi aracı

munkun46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence o toplara hiç girmeyin yakın bir dostum bu gizli özellikleri komple açtı bir süre sonra araçta sorun çıktı garanti kabul etmedi aracı
Açıldığını servis nasıl anladı?Ben özellik açtırdım demedikten sonra anlaması zor servisin. Servis şöyle anlar, açılan özellikleri biliyorsa test ederek anlayabilir,misal kumandadan cam indirme yok ama servis bunu biliyorsa dener belki o şekilde anlar.