DDT4All ile Özellik Açma yardım

Fgocmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba Yeni aldığım aracımda Gizli özellikleri açmak istiyorum fakat bir problemim var ınternette dolaşan videoların neredeyse tamamını seyrettim Hepsinde Rlink 2 ile yapılmış benim aracımda Easylink var misal video oynatma özelliğini veya applecar play özelliğini aktif edicem hiç ornek video bulamadım birde videoların geneli 2018 den kalma.
Benim aracıma uygun bir video bulamadım yardımcı olurmusunuz?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.
Sizin aracınızda gateway koruması var. O yüzden özel cihazlar olmadan, video olsa bile maalesef gizli özellikleri açamazsınız.

Fgocmen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani bu gizli özellik açıcilara mi gidicez illaki kendimiz acamiyacagiz anlasilan

IceBlast

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Arkadaşlar
Yeniyim daha önce BMW e-sys çok kullandım. Mantık aynı gibi, programı indirdim ancak data dosyasını nereden indireceğimi bulamadım
Yardımcı olabilecek olan var mı?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Videoyu izleyin, faydası olur:

IceBlast

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Tekrar merhaba,
izledim - indirdim ama database'den dolayı sanırım - listede araç yok
Güncel DB nasıl bulabilirim?

OnurY

Kayıtlı Üye
61-Trabzon
Getaway aşmanın yolu var. 2 ayri baglanti yapilmasi gerekiyor. Yani obd soketinden degil direk kabloyla baglanti yapılarak. Bcm abs vs. Modullerine sigorta kutusunun oradan baglanabiliyor. Ancak easylinke baglanmak icin ekranin sokulup arkadaki baglanti kablosudan baglanmak gerekiyor.

IceBlast

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Getaway aşmanın yolu var. 2 ayri baglanti yapilmasi gerekiyor. Yani obd soketinden degil direk kabloyla baglanti yapılarak. Bcm abs vs. Modullerine sigorta kutusunun oradan baglanabiliyor. Ancak easylinke baglanmak icin ekranin sokulup arkadaki baglanti kablosudan baglanmak gerekiyor.
Benim bmw’den kalan kablo ve soketim var, bir onu deneyeyim o zaman. Ama onun için ip adresi tanımamlamam lazım, ip adresini ve gateway i biliyormusunuz

OnurY

Kayıtlı Üye
61-Trabzon
Benim bmw’den kalan kablo ve soketim var, bir onu deneyeyim o zaman. Ama onun için ip adresi tanımamlamam lazım, ip adresini ve gateway i biliyormusunuz
Sigortanin ustundeki 40 pinli gri soketin 26. Kablosu obd nin 6. Pinine 27. Kablosu obdnin 11. Pinine baglancak.

munkun46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş