Debriyaj birden sertlesti yardim

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dun biraktigimda gayet iyi olan pedal bugun kaya gibi karsiladi beni, sebepleri belli asagi yukari ben servise göstericem en kotu ihtimal baski balata degisecek galiba serviste yakin zamanda degistiren varmi? Maliyeti nedir?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servis kayıtlarına baktım aracımın 40 bınde baskı balata seti değişmiş
şimdi tekrar değişecek 2500 tl fiyat verdiler. acıldıktan sonra fıyat değişebilirmiş, ne diyorsunuz arkadaşlar normal mi?

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok yüksek.Garantisi yoksa özel servise de sorun derim.

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok yüksek.Garantisi yoksa özel servise de sorun derim.

hocam aracın garantısı yok, volantta değişecekmi ? 1.5 dci 6 ileri 110 hp, kimi diyor değişecek kimi diyor değişmiyor.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisle görüşün ve hangi parçaların değişeceğini öğrenin.O liste ile de dışarıdan bir fiyat alın.Bence en sağlamı o.Değişmesi gerekiyordur belki.Buradan da bilmeden hayır diyen olur ,iş almayın başınıza.O kadar masraf edeceksiniz boşa gitmesin.

hocam aracın garantısı yok, volantta değişecekmi ? 1.5 dci 6 ileri 110 hp, kimi diyor değişecek kimi diyor değişmiyor.

pepecura

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisle görüşün ve hangi parçaların değişeceğini öğrenin.O liste ile de dışarıdan bir fiyat alın.Bence en sağlamı o.Değişmesi gerekiyordur belki.Buradan da bilmeden hayır diyen olur ,iş almayın başınıza.O kadar masraf edeceksiniz boşa gitmesin.

dışardaki fiyat yarı yarıya hocam :) servıs volansız fıyatı ben volanla degıstırıyorum ozaman hıc ugrasmadan maıs parcaları alıp dısarda degıstıreyım. teşekkurler

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen.Ben dışarıdan parça aldığımda valoe alırdım.Sadece işçilik öderdim.

dışardaki fiyat yarı yarıya hocam :) servıs volansız fıyatı ben volanla degıstırıyorum ozaman hıc ugrasmadan maıs parcaları alıp dısarda degıstıreyım. teşekkurler