Debriyaj lütfen yardım

grejuva8

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba
arkadaşlar aracım 2004 clio sedan benim sorunum debriyajla alakalı araçla seyir halindeyken vides değiştirmek istediğimde debriyaja basıp vites değiştirdiğimde ayağımı ne kadar yavaş ne kadar dikkatli çeksemde araba silkeleme yapıyor debriyaj plakasında herhangi bir sorun yok buda clio larda kronik bir sorun mu yoksa başka sebepleride varmısır yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim sağolun

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba
arkadaşlar aracım 2004 clio sedan benim sorunum debriyajla alakalı araçla seyir halindeyken vides değiştirmek istediğimde debriyaja basıp vites değiştirdiğimde ayağımı ne kadar yavaş ne kadar dikkatli çeksemde araba silkeleme yapıyor debriyaj plakasında herhangi bir sorun yok buda clio larda kronik bir sorun mu yoksa başka sebepleride varmısır yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim sağolun
bence böyle bir kronik sorun olamaz. bu yine debriyaj aksaamı ile ilgili bir problem gibi gözüküyor. bende 2001 vardı 2 yıl kullandım öyle bir sorunum olmadı.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Motor Kulaklarından biri kopmuş da olabilir. Debriyaj balatasından önce bu ve ateşleme sistemi kontrol edilmeli.

Evren52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şanzıman takozu