Debriyaj Öğretisi Kavrama Tanıtma Yazılım Güncelleme Hakkında Yardim

Winston75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazılım güncelleme ile olay çözülmedi arkadaslar şanzıman beyni değişecek dediler,
Aramıza hoşgeldin. Şanzıman sorunu yaşayıp bunu garanti kapsamına aldırmaya çalışan birçok insan mevcut.
Servis bakımlı olmasına rağmen ben kabul ettiremedin.
En sonunda lanet olsun deyip işleri özel servise yaptırmaya başladım.
Korkutmak istemem ama aylar sürdü sonuca ulaşmak.
2 farklı beyinci ellemedi aracı, 2 beyinci başka beyinler ile değiştirdi calistiramadi. Tabi o zaman daha yeni yeni garanti dışına çıkmaları başlamış özellerin pek tecrübe etme şansı yoktu.
İşi anlayanini bulmak zor. Nihayet buldum ve değişti. Şimdi 7 8 ay sır tıkır tıkır çalışıyor.
Burada tavsiyem 2014 modellerde ve daha yanilerinde kullanılan beyinleri yada bu yıllar için yeni beyin taktırt. Çünkü değişti ve daha stabil oldular.
Geçmiş olsun.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beko1603

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bu yazılım güncelleme, debriyaj Öğretisi Kavrama tanıtımı hakkında yardımcı olabilecek birileri var mı ? Neden mı sordum , EDC şanzıman aracımın debriyajinda yağlanma var diyor servis malum fatura çok yüksek baskı balata degisecekmis , bende önce bi yazılım olaylarını denemek istiyorum lakin İzmirde hangi servisi arasam yetkili özel farketmez kimse böyle bir şey yok diyor , Allah aşkına bende mı sorun var, birisi yardımci olabilir mi ?

vallahi bende delirecem artık abi ne zaman gitsem bizde öyle birşey yok diyor.bilindik bir özel servise götürücem artık.

Son düzenleme: