DedeLer YıkıLmadan Yollarda Calısıyor ( R12 TSW )

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ikiside müşterilerimin arabaları, Arkadaki Fırıncının servis aracı Kasabamız ve civar köylerin ekmek servisini yapıyor benim Dukkan dahil, öncekide dag tas dere tepe dinlemeden Boyacı yunus abinin Boyalarını tasıyor ikiside tas gibi.. Arkadaki Fırıncı arkadasım Aracı cok kullanırım hala diri ve Seri :)

201208ala.jpg

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konyada arabalar çok geç çürüyor.nem yok orda

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Memlekette reno sevgisi bu model arabalarla yeşerdi. Ekmek parası kazanan esnaf hemşerilerine inşallah daha uzun seneler hizmet eder yadigarlar:eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Memlekette reno sevgisi bu model arabalarla yeşerdi. Ekmek parası kazanan esnaf hemşerilerine inşallah daha uzun seneler hizmet eder yadigarlar:eyv
Aynen ekmek teknesi.. bende megane 1 var. Market işletiyorum haliyle şehir yolu gozukunce arka koltukları yatırıyorum yakıtım cıksın diye mal yukluyorum. köyde evlere tup yuklu gıda maddesi servislerimde var her halukarda Masraflarının hakkını veriyorlar :eyv

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen ekmek teknesi.. bende megane 1 var. Market işletiyorum haliyle şehir yolu gozukunce arka koltukları yatırıyorum yakıtım cıksın diye mal yukluyorum. köyde evlere tup yuklu gıda maddesi servislerimde var her halukarda Masraflarının hakkını veriyorlar :eyv
Bu modellerin devri geçsede millete verdiği hizmetin ölçüsü yok. Kurtuluş savaşında kağnı çeken ninelerimiz gibi vefalılar...Nur içinde yatsınlar.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
İkisininde maşallahı var...:eyv

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2sinede Masallahhhh...