Değişiklik İyidir :) :) :) ( 32 HR 034 )

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet bu araçtı :D :D bence böyle bir şey daha çok yakışır kapılardaki çıtaları diyorsun değilmi aslında oda olabilir ama ben bu jantın rengini beğendim sportif bir görüntü katmış :eyv

Aynen Kapilardaki Çita Rengide Güzel Olabilir Diye Düşünüyorum Ama Bakalim :eyv , Aslinda Komple Janti Boyatasim Yok Çünkü Değiştiricem Zaten Jantlari , Yarin Öbürgün Satarken Orijinal Verir Gecerim.. :eyv

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen Kapilardaki Çita Rengide Güzel Olabilir Diye Düşünüyorum Ama Bakalim :eyv , Aslinda Komple Janti Boyatasim Yok Çünkü Değiştiricem Zaten Jantlari , Yarin Öbürgün Satarken Orijinal Verir Gecerim.. :eyv

hayırlısı diyelim yine de aklının bir köşesinde dursun şu aracın jant rengi :eyv :eyv

Maktek1534

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline emeğine sağlık kampanalarıda boyamalısın bence.... Ayrıca anten yerine yüzgeç mükenmel olmuş...

tlghsn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:eyv:eyv güzel olmus emegine sağlık

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba ;

Uzun Zamandir Planladiğim Bir İşi Dün Boyasini Yapip Bugünde Montajini Yaparak Gercekleştirdim..

Jant Göbeklerimde Çizikler Mevcuttu Zaten Değiştircektim Bende Böyle Bir Yol İzleme Karari Aldim İnşallah Beğenirsiniz.. :eyv :eyv

tayfun aracın kendi renginin az daha koyusuna boyasan arkadaşlar beğenirdi. arabanın alt kısmında siyah renkte bişey yok. ondan dolayı kombinasyona uymamış gözüküyor.
benim görüşüm küçük ama güzel bi detay eline sağlık

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kisa Zaman Sonra Jantlar Değişicek Zaten Çok Fazlada Özenmedim Acikcasi , Dediğiniz Renkte Boya Mevcut Elimde Zaten Bir Ara Deniyelim Teşekkürler :eyv :eyv