Değişime Ufak Ufak Başlıyorum :)

Mesut 16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kolay gelsin :)

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün kolları sıvadım ve arkadaşımında yardımıyla boyaya Bismillah deyip başladık :D Cuma günüde 2. katı atıcam ve haftasonu tavanıda siyah yaptıktan sonra müsait bigünü vernik+cilaya başlicam.Bitmiş halini ne zaman koyarım orasını bilemicem :)

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık araç güzelmiş, lakin boya konusunda ilk tecrüben sanırım çok sıkmışsın akmış :)
Akan bölümleri kuruyunca zımparalayıp tekrar boyarsan güzel olur kanaatindeyim.Aslında boyanın sağlıklı yapışabilmesi için ilk katın altınada zımpara olsaydı çok daha iyi olurdu :)
Son bi öneri; para bandı yerine kağıttan imal edilen maskeleme bandı kullanırsanız daha kolay olur ve çıkarırkende iz bırakma ihtimali ortadan kalkar

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık araç güzelmiş, lakin boya konusunda ilk tecrüben sanırım çok sıkmışsın akmış :)
Akan bölümleri kuruyunca zımparalayıp tekrar boyarsan güzel olur kanaatindeyim.Aslında boyanın sağlıklı yapışabilmesi için ilk katın altınada zımpara olsaydı çok daha iyi olurdu :)
Son bi öneri; para bandı yerine kağıttan imal edilen maskeleme bandı kullanırsanız daha kolay olur ve çıkarırkende iz bırakma ihtimali ortadan kalkar
Malzeme bulamadım o yüzden çift taraflı bant kullandım.Bilgiler için teşekkür ederim.Boya konusunda ilk deneyimim ama boyayı ilk sıktığım gibi çektim o yüzden öle gözüküyo spreyi komple bitirdim hiç akma izi falan yok bantlarıda az önce çıkarttım ıslak mendille sildim iz miz kalmadı :) Bitirdiğimde son olarak vernikle cilayı çekicem ayna gibi parlicak :) Logolarıda kasıtlı boyadım logo iptal gibi dursun diye :D

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malzeme bulamadım o yüzden çift taraflı bant kullandım.Bilgiler için teşekkür ederim.Boya konusunda ilk deneyimim ama boyayı ilk sıktığım gibi çektim o yüzden öle gözüküyo spreyi komple bitirdim hiç akma izi falan yok bantlarıda az önce çıkarttım ıslak mendille sildim iz miz kalmadı :) Bitirdiğimde son olarak vernikle cilayı çekicem ayna gibi parlicak :) Logolarıda kasıtlı boyadım logo iptal gibi dursun diye :D
Hiç iz kalmadıysa ucuz atlatmışsın, bir kutu sprey o araç için çok çok fazla, maşallah bol keseden kullanmışsın boyayı :D
Ama yinede tavsiyem boya tam aracın üstünü kapatmamış olsa bile az az sıkıp çok beklemen olacaktır abi en sağlıklısı :)

turbogtr55

Ahmet KAYMAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok zevkli iş ya
bende alayımda ufaklıkları komple bi kaporta boyadan geçireyim bi ara...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok zevkli iş ya
Subaruya iyi bak Ahmet yaza alacam emaneti...:D

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hiç iz kalmadıysa ucuz atlatmışsın, bir kutu sprey o araç için çok çok fazla, maşallah bol keseden kullanmışsın boyayı :D
Ama yinede tavsiyem boya tam aracın üstünü kapatmamış olsa bile az az sıkıp çok beklemen olacaktır abi en sağlıklısı :)
Bilerekten bol keseden kullandım yoksa siyah boya alttan gene çıkabilir.Cuma günüde 1 kutu sprey gidicek zate :D Arkadaşta öle yaptı az az püskürttü daha güzel sonuç aldık.Zate bıraktım ona sen devam et dedim :D Şu vernikle cilayı attıktan sonra nası parlaklık alıcam onu merak ediyorum.
Çok zevkli iş ya
Başta üşendim ama aslında çok zevkliymiş.Hele ki olumlu sonuç alırsan.Başla derim abi zevkli iş.Hem bakarsın usta olurum aracımda boyanıcak yer oldu mu servisten boyasını alır ben boyarım :D

turbogtr55

Ahmet KAYMAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Subaruya iyi bak Ahmet yaza alacam emaneti...:D

Kapalı garajda tutuyorum abi :D

Başta üşendim ama aslında çok zevkliymiş.Hele ki olumlu sonuç alırsan.Başla derim abi zevkli iş.Hem bakarsın usta olurum aracımda boyanıcak yer oldu mu servisten boyasını alır ben boyarım

son halini merakla bekliyorum bakalım nasıl olacak...