Depo kaç lt alıyor ve gosterge sorunu

omerf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta shell'den yakıtı fulledim ışık yandığında mazot aldım ve 43litre mazot aldı araç.Hiç bir zamanda 43-44lt'den daha fazla yakıt almadı depom.

İlk 350km boyunca full olarak gözüktü bendede daha öncede böyle olmuştu. Malesef yakıt göstergesi tam anlamıyla doğru göstermiyor.

elpida

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araçtada aynı problem var. 1.2 joy. Aracı ilk aldığımda bayi aracınızda benzin yok en kısa sürede benzin alın demişti, bende Karşıyaka'dan alırım opetten başka yerden almıyorum dediğimde bana yakındaki opeti tarif etmişti, Araç Karşıyaka'ya kadar gitmeyebilir demişti (Bornova Maisten aldım aracı) bende ulan galiba hakikatten araçta hiç benzin yok bu kadar ısrar ettiklerine göre diye yakındaki opete gittim ve yanlış hatırlamıyorsam 44,3 lt. gibi bir yakıta depo fullendi. Ancak şimdi depoyu fullediğimde 200 km kadar yol yapıyorum hep ful gösteriyor ancak sonra birden bire düşmeye başlıyor.

tunahanatahan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
57 litre aldı tahmin ediyorum içinde de 1-2 litre daha vardı cilo 4 2014 touch paket bende şaşırdım 57 görünce ama dibine kadar doldurttum