onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca hakan bizim bu halimiz nolcak kardeşim benim :D şu hale bak onur abi gene yaptın yapacagını :D

dscn2643b.jpg

Ben sadece mutluluğun resmini çektim.Abidin:)

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nano uygulatmamdaki sebep,
Boya koruma ve parlaklık
Vax 6ay,
Nano iki yıl gidiyor.
Fiyat/kullanım dersek,pahalı gibi görünsede nano çok mantıklı:eyv

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nano uygulatmamdaki sebep,
Boya koruma ve parlaklık
Vax 6ay,
Nano iki yıl gidiyor.
Fiyat/kullanım dersek,pahalı gibi görünsede nano çok mantıklı:eyv
Ben malzemeleri aldım abi 3-4 ayda bir glazemi sürer waxımı çeker yoluma bakarım:D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Onur abi gercekten cok güzel bir uygulama oldu.Mert seninde ellerine saglık cok emek verdin gercekten..Aradaki farkı gözlerimle gördüm mükemmel sonuc araba fırın boyadan yeni cıkmıs gibiydi cok şaşırmıstım sonucu gördüğümde..

Ayrıca hakan bizim bu halimiz nolcak kardeşim benim :D şu hale bak onur abi gene yaptın yapacagını :D

dscn2643b.jpg

bu kare şahane sana güzellik düşünüyorlar sanki üstad hehe
malyeti konusunda pm atarmisin abi bu işlem için

asilx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onur abi keşke wax 6 ay nano da 2 yıl gitse. Bunların hepsi Avrupa'nın narin yolları için geçerli. Nano Türkiye'ye yeni geldi tam olarak ne kadar gideceğini bilmiyoruz ama en uzun ömürlü waxlarda başı çeken Collinite 476s Türkiye'de özellikle kışın 2 ayı zor çıkarıyor:)

Bu arada Mert'in eline sağlık:) Onun elinin değdiği arabalar kendine geliyor. Valla Ankara'da bizim veli nimetimiz o :) Bizim iki arabaya da eli değdi arabalar 0 aldığımızda böyle parlamıyorlardı

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onur abi keşke wax 6 ay nano da 2 yıl gitse. Bunların hepsi Avrupa'nın narin yolları için geçerli. Nano Türkiye'ye yeni geldi tam olarak ne kadar gideceğini bilmiyoruz ama en uzun ömürlü waxlarda başı çeken Collinite 476s Türkiye'de özellikle kışın 2 ayı zor çıkarıyor:)

Bu arada Mert'in eline sağlık:) Onun elinin değdiği arabalar kendine geliyor. Valla Ankara'da bizim veli nimetimiz o :) Bizim iki arabaya da eli değdi arabalar 0 aldığımızda böyle parlamıyorlardı

asil sen pazar toplantısına gelmiyormusun?

asilx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pazar toplantısı mı var abi :) Bizim forumboyakoruma nın da buluşması var öğleden sonra. Sabahtansa geleyim

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Yıkama da önemli,buna dikkat ederek.Koruyabildiğimiz kadar uzun koruyacağız.