Developer side ile gizli özellikler nasil açilir? (video ile tarifler)

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.
Araçta navigasyon yüklümü acaba?
Debug klasörü içerinde DbgEnable.lge dosyası doğru uzantılı değil mi?
Aynı usb ve dosyaları kullandıysanız haklısınız girmesi lazım.Ben bluetooth problemi yaşamadım v9 ile.Muzikte dinleyebiliyorum bluetooth ile.R link 2 parmak izi oluşuyor mu usb taktığınızda?

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de de bir süredir parmak izi oluşmuyor. Bunun nedeni ve çözümü ne olabilir?

killalome

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet navigasyon yüklü.
Evet doğru uzantı ve dosya adı.
Evet aynı USB'yi kullandım. 3 farklı USB 2.0 ve 2 farklı USB 3.0 cihaz kullandım. Ben de müzik dinleyebiliyorum ama arama yaptığımda karşı tarafın sesi ya da ararken gelen sinyal sesi dıııt dııt diye gelmiyor.
Bugün video çekmeye çalışırım ama telefonum çalındı bu sebeple biraz zor ondan yeni telefonum gelince geri döneceğim. S10+'da belki yaşamam bakalım. Sizde sanırım S10+ kullanıyorsunuz :D.
İlginiz için cidden çok teşekkür ederim hocam.
Saygılar...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Evet navigasyon yüklü.
Evet doğru uzantı ve dosya adı.
Evet aynı USB'yi kullandım. 3 farklı USB 2.0 ve 2 farklı USB 3.0 cihaz kullandım. Ben de müzik dinleyebiliyorum ama arama yaptığımda karşı tarafın sesi ya da ararken gelen sinyal sesi dıııt dııt diye gelmiyor.
Bugün video çekmeye çalışırım ama telefonum çalındı bu sebeple biraz zor ondan yeni telefonum gelince geri döneceğim. S10+'da belki yaşamam bakalım. Sizde sanırım S10+ kullanıyorsunuz :D.
İlginiz için cidden çok teşekkür ederim hocam.
Saygılar...

Geçmiş olsun.Bende S10+ kullanıyorum evet.Umarım önceki problem telefon kaynaklı olduğu için bu durumu yaşamışsınızdır.S10+ ile yaşamayacağınızı tahmin ediyorum.
Rica ederim.

filzof_alican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Usb ye koyulan dosyayı göremedim. Paylaşır mısınız