Devir problemi

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar çarşamba akşamı yol bilgisayarında enjeksiyonları kontrol ettirin diye bir mesaj çıktı bakım lambası yandı,dün, yani perşembe günü servise götürdüm,sorun teşkil edeceğini sanmıyorum dedi usta,5 bin devirde kesicisi var otomatik kesiyor dedi,yalnız otomatik kesen her zaman keser benim bu sorunum sıklıkla arada oluyordu,neyse bilgisayara bağladı 1,5 saat sonra alın dedi,tekrar gittiğimde o sorun olacağını sanmıyorum diyen arkadaş haala uğraşıyordu,sordum neyi var diye emme supablarında sorun var dedi bilgisayarlarında o program yokmuş cd lazımmış merkezi arayacaklarmış falan filan bugün dursun yarın alın aracı dedi, bakalım bekliyorum yarını :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O servisteki tanıdıka fazla güvenme bence 5000 devirde kesmesine imkan yok, hataları bilgisayarda silip göndermesinler arabayı onada dikkat et...

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O servisteki tanıdıka fazla güvenme bence 5000 devirde kesmesine imkan yok, hataları bilgisayarda silip göndermesinler arabayı onada dikkat et...

abi uyanıklar yanlarında durdurmuyorlarki..

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç dizelse 5bin deviri geçmiyor bizdede öyle. 1.viteste 50Km/H 5bin devir oluyor dahada gitmiyor.