Devir Saatli Gösterge Paneli ve Sonuç

Lofty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar.. Forumda yeniyim. ve ilk Renault kullanıcıyım ve ilk mesajım. Ben de devir saatli gösterge taktırmak istiyorum. Aşikar ne kadar fiyata yaptırdın?

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaptırmadım BEn Kendim Yaptım Kardeşim Çıkma Bir Devir Saatli Gösterge Alman Lazım...

Lofty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaptırmadım BEn Kendim Yaptım Kardeşim Çıkma Bir Devir Saatli Gösterge Alman Lazım...
Tahmini kaça malolur. Çıkma gösterge alsam kendim takabilir miyim. Bu arada Ankara'dayım. Herhangi bir oto elektrikçisi yapabilir mi?

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tahmini kaça malolur. Çıkma gösterge alsam kendim takabilir miyim. Bu arada Ankara'dayım. Herhangi bir oto elektrikçisi yapabilir mi?

Sizde Takabilirsiniz Tahmini 150 -200 TL Arasında Çıkma Göstergeler Bu Arada Ankaradayım Dediniz Ankarada Çağatay Kardeşim Var Ondanda Destek Alabilirsiniz dr.no

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın üyemiz gösterge tablosu ile ilgili aklına takılan birsey olursa benden destek alabilirsiniz

Lofty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın üyemiz gösterge tablosu ile ilgili aklına takılan birsey olursa benden destek alabilirsiniz
Teşekkür ederim. Ankara'da nerede yeriniz. Aslında aracı yeni aldım. Göstergeyi değiştirmek istiyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz?

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu göstergeyi taksam devir saati ve yol bilgisayarını aktif hale getirebilir miyim? fiyat olarak uygun görünüyor..
http://www.renaulttoptancisi.com/Gosterge-Komple-Clio-II,PR-99.html

Bu Gösterge Uyumlu Degildir Sizin Alacagınız Gösterge Budur Takınca Aracı Çalıştırınca Devir Saati Çalışıyor Sadece Yol Bilgisayarı İçin Ek Bir Kablo Çekmeniz Lazım Ecudan...

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...ge-saati-ucel-oto-05324325297-237413651/detay

Lofty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bu Gösterge Uyumlu Degildir Sizin Alacagınız Gösterge Budur Takınca Aracı Çalıştırınca Devir Saati Çalışıyor Sadece Yol Bilgisayarı İçin Ek Bir Kablo Çekmeniz Lazım Ecudan...

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...ge-saati-ucel-oto-05324325297-237413651/detay
Teşekkür ederim. Daha ucuzunu bulabilirsem hemen taktıracağım.

aliatahanbirgi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaslar clio expression modeli aracim var. Dediginiz tum seyleri yaptim ancak olmadi. Yardimlarinizi bekliyorum