Diecast Modeller 1/18 Renault

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel koleksiyon abi maşallah...

rallymouse1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tebrik ederim sizi çok emek harcanmış bir kolleksiyon yapmışşsınız.. devamı da var gibi onlarında resimlerini merakla bekliyorum..
Teşekkürler, devamı var ama Renault olarak bu kadarlar diğerleri çeşitli markalar eğer diğer arkadaşlar da arzu ederseler kolleksiyonun diğer fotoğraflarını da ekleyebilirim...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rc modeller başlığı altında eklerseniz sevinriz :eyv, benim ve diğer arkadaşların koleksiyonlarıda o başlık altında ve bu konuyuda oraya taşıyorum :eyv

rallymouse1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rc modeller başlığı altında eklerseniz sevinriz :eyv, benim ve diğer arkadaşların koleksiyonlarıda o başlık altında ve bu konuyuda oraya taşıyorum :eyv

Faruk bey bir kaç örnek ekleyince bende başlık açtım, buradan devam ederiz teşekkürler yardımınız için...

rallymouse1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sadece Türkiyeden değil Dünyanın her yerinden model alıyorum mesela R12 yi Arjantinden getirttim... Bazı üretimi sonlanmış veya limitli üretilmiş modeller için her yeri aramak zorunda kalıyoruz ve ciddi paralar ödüyoruz tabiki....

Görkem

Bilgi Girilmemiş
spa0569filtered.jpg

spa0570filtered.jpg

:bravo Maşallah nazar değmesin.. 10 numara :eyv

Son düzenleme:

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Sadece Türkiyeden değil Dünyanın her yerinden model alıyorum mesela R12 yi Arjantinden getirttim... Bazı üretimi sonlanmış veya limitli üretilmiş modeller için her yeri aramak zorunda kalıyoruz ve ciddi paralar ödüyoruz tabiki....
​tek kelimeyle nadide bir koleksiyon. Tebrik ederim..:bravo

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
Çok güzel...:eyv

rallymouse1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar....