Dijital ekran arizasi

webmaker_1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, bizimde bozulursa bizde deneriz şansımızı, seni emsal gösteririz
Elbette forumdaki arkadaşlar bahsetmeseydi benimde haberim olmazdı. Gider paşa paşa parasını oderdim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

webmaker_1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten doğru olanda bu nette araştırınca scenic 2 lerin kronik bir sorunu olduğu acıkca gözüküyor şimdi bu arabayı eski vw dan daha çok sevmeye başladım ;)

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten doğru olanda bu nette araştırınca scenic 2 lerin kronik bir sorunu olduğu acıkca gözüküyor şimdi bu arabayı eski vw dan daha çok sevmeye başladım ;)

Maalesef aynı durum benimde başıma geldi dostum. Benimde gösterge gitti.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
değerli dostlar ; şunu açıkça söylemek gerekirse II.ci kasa sceniclerde 2004-2007 (phase 1) kasasında dijital ekran arıza problemi var. Ama helal olsun Renault'a . garantisi çoktan bitmiş bu araçların ekranını ücretsiz değiştiriyor. Tabiki gönül isterdi ki bu kasayı servis çağırıp ekranları ücretsiz değiştirmesiydi. ama servis bu kasada dijital ekranı kabul etmiyor. Bunun bence en önemli sebebi servisteki müşteri temsilcileri. kimi müşteri temsilci haklı olduğuna inandığı müşterisi için fabrikaya gerekli dosya veya tutanak gönderiyor ve sonuna kadar müşteri için uğraşırken ; bazıları kılını kıpırdatmadığı için servis bunu hata olarak görmüyor. Ama dikkat edin 2007 ikinci yarı makyajlı - 2009 arası kasalarda dijital ekran arızası ben duymadım.

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2005 9. Aydan sonra üretilenlerde daha az rastlanıyor.

Halit Tuncer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim de bozulmuştu ekran.kütahya servis ücretli değiştirdi.servis bakımlı olmasına rağmen.çifte standart uyguluyor adamlar.hala sinirim geçmedi şu renaulta.zamanı gelince satıp bir daha renault almayacağım...

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Araç satarken maalesef km yüzünden insanlar biraz soğuyor. Benim de 82bin km bozulmuştu ve sıfırdan başlatmışlardı. yaklaşık 2000km sonrada muayede km düşürülmüştür diye hafif kusur yazıldı. Alacak insanlara bunu bir türlü açıklayamadım. En sonunda scenic'i bilen biri aldı ve servis kayıtlarını da görünce sattım. Siz siz olun arada bir servise girip kaydı yaptırın. Başınız ağrımasın.