Dikiz Aynası Isıtma

cUNEİGHT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar, ben yakın zamanda 2013 model yeni kasa 1.5 duster laureate aldım, bu araçların yan dikiz aynalarında ısıtma varmı? varsa nereden açılıp kapanıyor.
Şimdiden teşekkürler.

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Olduğunu hiç duymadım , ama varsa arka cam rezistansları ile birlikte çalışır.

piyanist3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar, ben yakın zamanda 2013 model yeni kasa 1.5 duster laureate aldım, bu araçların yan dikiz aynalarında ısıtma varmı? varsa nereden açılıp kapanıyor.
Şimdiden teşekkürler.

Aynalar elektrikli hareket ettirilebiliyorsa ( kapanıp açılma değil, asagi yukarı sağa sola şeklinde ) arka cam rezistansini çalıştırdığınızda devreye girer. Ayna ayarı el ile yapılıyorsa ısıtma yoktur.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cUNEİGHT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok Teşekkür ederim.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Peki bende yan aynalar için bir şey sorayım .Malum kar ,yağmur gibi durumlarda yan aynalar çamur oluyor.

Camın çamur tutmaması için bu aynalara sürülebilecek solisyon vs gibi bir çözüm varmıdır ?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Peki bende yan aynalar için bir şey sorayım .Malum kar ,yağmur gibi durumlarda yan aynalar çamur oluyor.

Camın çamur tutmaması için bu aynalara sürülebilecek solisyon vs gibi bir çözüm varmıdır ?
Yağmur kaydırıcı faydalı olabilir

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Arabada bolca havlu selpak bulunduruyorum ve durduğum her noktada mutlaka siliyorum. Bugün internetten yağmur kaydırılıp aldım. Yarın kapalı otoparkta ozellikle aynalara, yan camlara ve on cama uygulayacağım kalırsa arka camlara da. Faydalı olursa bilgisini paylaşırım. Ama çamurlanma icin bir faydası olmaz sanırım.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yagmur kaydirici dusuk hizlarda pek ise yaramiyor.yuksek hizda ozellikle on camda ise yariyor o da ruzgarin etkisiyle.yani ruzgar olmadan tek basina yagmur kaydirici ise yaramiyor cok denedim.