Dikkat!!! Bu KAMPANYAYI Kaçıran Vicdan Azabı Çeker

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki neden sivi conta ve agraf var listede ve fiyata ekli? Burda paylasmasak bana onlari ödetecekler nasıl bir servis anlayışı bu?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bugün F/Kangoo'nun bakımları, TÜV muayenesi için bütün kontrolleri ve ayrıca egzozt emisyon ölçümü İnanlar Otomotiv'de yapıldı,aracımla ilgilenen arkadaşlara ve İnanlar Otomotiv Servis Müdürü Yusuf KELEŞ beye yakın alakası için teşekkür ederim...:eyv

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim fiyat öğrenince buraya yazar mısın, benim de 10.000 bakımım var da :)
bugun aradım kardeşim yag buji ve filitreler için 250 tl fiyat verdiler bilgin olsun 10 bin bakımı için bana yine fazla geldi buji ve hava filitresini servisten orjinal parça olarak alıcam sanayi spec 120 tl ye günü kurtarıcam ben :)

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2000 Model Megane Coupe parçaları yok dediler burdaki serviste. 1.6 sedan ile coupe'ninkiler birbirine uymaz mı?
bizim arabalar yarıya kadar sedan ile aynı yürüyen aksamı kaporta demekki sedanlarada parça yok diyorlar :)

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gaçırdım kampanyayı, geçileri de gaçırdım:(:(:(:(

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben triger kayışı+rulmanı , gergi rulmanı , alternatör kayışı, klima kompresör kayışı değiştirdim kampanyadan 440tl ödedim.. Clio 2 1.2 16v.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
cidden çok ucuzmuş. ben 1 sene önce bin tl ye yaptırmıştım servise

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
cidden çok ucuzmuş. ben 1 sene önce bin tl ye yaptırmıştım servise

İçinde devirdaim pompası ve antfriz gibi şeyler yok.. Onlarla 950tl civarı tutuyor. Usta devirdaimin durumu iyi demiş değişmesine gerek yok demiş, zaten içinden çıkan triger kayışıda sıfır gibi çıktı bende şaşırdım.. Çıkan kayış bi 50 bin daha gider..

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ä°çinde devirdaim pompası ve antfriz gibi ÅŸeyler yok.. Onlarla 950tl civarı tutuyor. Usta devirdaimin durumu iyi demiÅŸ deÄŸiÅŸmesine gerek yok demiÅŸ, zaten içinden çıkan triger kayışıda sıfır gibi çıktı bende ÅŸaşırdım.. Çıkan kayış bi 50 bin daha gider..

garanti vermemişlerdir o zaman değil mi

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
garanti vermemişlerdir o zaman değil mi

garanti ile ilgili bir sorun yok. Ben değiştirilsin dedim komple, aracı almaya gittiğimde usta bakmış durumu çok iyimiş değiştirmediler.. Sordum garanti ile ilgili bir durum yok garantimiz kapsamında dediler yapılan işlemlerin.. Zaten 7 yıllık çıkan triger kayışıda sıfır gibiydi araba 51 binde ztn..