Direksiyon Düğmeleri Işıklandırma

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere direksiyon düğmelerinde herhangi bir ışıklandırma yok ve bu da gece sürüşünde az da olsa işimi zorlaştırabiliyor.

Bugün forum'da "Symbol" kullancılıarından birisinin cam açma düğmesindeki ışıklandırmayı aktif hale getirdiğini gördüm. İlgili linki aşağıda paylaşacağım.

Acaba Clio 4'lere de, Symbol'de görüldüğü gibi hat çekilmiş ya da lamba konmuş olabilir mi? Bu düğmelerin ışıklandırmasını sonradan aktif hale getirebilir miyiz?

http://www.renaultfanclub.com/yeni-...779-cam-acma-dugmesi-isiklandirma-islemi.html

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Işıklandırma yapılabilse bile direksiyonda ki düğmelerde saydam bölme olmadığı için ışığı dışarıya yansıtmayacaktır. Butonların veya düğmelerin de değişmesi gerekir diye düşünüyorum.

Gorekem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
symbollerde olan mevzu sınıf farklılığından oluşan opsiyonel bir özellik. Ancak direksiyondaki ışıklandırma renault modellerinde yok diye hatırlıyorum.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonradan ışıklandırma yapılır. Fakat bizim düğmelerdeki yazılar boya. Geçirgenlik yok. Bu yüzden ışık faydasız olur

quartal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplar için teşekkürler, yapılmak istense bile çok masraflı olacak sanırım. Bir de orjinalliği bozulacak, hiç gerek yok o halde :)

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Aynen biraz zor is :)

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunla ilgili konu yazılmış fakat tuşları açıp kontrol ettim herhangi bir tuş altında ışıklandırma boşluğu olsada rakamlar altı ışımalı değil