Direksiyon kilitlenmesi

SAMETBAYKAL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar 2013 1.2 icon otomatik 120bygir araci park ettim hersey normal 10 dk sonra tekrar calistirmak istedim starta bastigimda arac calismadi ekranda direksiyon cevir+start yazisi cikti direksiyon hic oynamiyor calismadi araci cekiciyle servise getirdik boyle bir sorun yasayan varsa bilgi verebilirmi

can1992

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizde 2014 clio vardı kaldırıma dayandığı için ekranda direksiyonu çevir starta bas diye yazı çıktı.Tüm gücümle çevirdim bir elimlede starta bastım çalıştı

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar 2013 1.2 icon otomatik 120bygir araci park ettim hersey normal 10 dk sonra tekrar calistirmak istedim starta bastigimda arac calismadi ekranda direksiyon cevir+start yazisi cikti direksiyon hic oynamiyor calismadi araci cekiciyle servise getirdik boyle bir sorun yasayan varsa bilgi verebilirmi

Kendine boşuna masraf çıkarmışsın 2,3 denemeden sonra direksiyon kendini bırakıyor

Huseyin_aydn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı olay benim başımada geldi servise çekiçi ile gitti direksiyon kolon kilidi değişti aklınızda bulunsun servise kazıklanmayın

Sing_a_song

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acemilik 😄

8-10 sene once arac kullanmayi ogrenirken Toyota Ayris kiralamistim. Aksma direksiyosun tam tur sola veya saga cevirip parketmistim. Sabah kontagi ceviriyorum mars basmiyor(ekranda uyari da yoktu), kiralik arac oldugu icin gerildim. Bir tanidigi aradim, direksiyon kilidi olmustur biraz saga veya sola zorlayip marsa bas demisti de oyle calistirmistim ^^

scania_vabis_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 latitude de başıma geldi.Aksesuarcıdan birşeyler aldım.Geri bindim araca ; anahtarı takıyorum yok anahtarsız giriyorum yok.Neyseki kasko ile çektik samsun onur a ali ustam sağolsun garanti yapmıştı.