Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Osman Bey, sorularınıza sırasıyla cevap vereyim;
1- Her iki model de aparata uygundur.
2-Orijinal cihaz çıkarıldığından cd changer de doğal olarak devre dışı kalacaktır.Yeni alacağınız cihazda hem cd okuyucu hem de usb olduğundan zaten ihtiyaç duymayacaksınız.
3-Aracın bilgi ekranından 6 adet kablo kesilecektir. Aracı satacağınız zaman bu6 kablo tekrar birleştirildiğinde her şey orijinale dönecektir.
4- Arıza lambası kesnlikle yanmaz.
Selamlar.
Engin Bey merhabalar. Sizi daha önce telefonla aradım görüştük ama fazla zamanınızı almak istememiştim.

Bende Scenic 2 Araç var 2004 model. Aracıma aparatınızı inş. alacağım fakat bir kaç soru öncesinde.

1- Pioneer DEH-X 3750 UI Cd-Mp3 Ya da aynı Serinin 4750 olanı aparatınız için uygunmu?
2- Aracın üzerinde ki 6 lı cd değiştirici işlemden sonrada çalışacakmı devre dışımı kalacak?
3- Teyp söküldüğünde araçta bulunan kablolardan kesme biçme işlemi varmı yoksa sadece tak çıkar mantığımı gerekli aparatlarla.( Satarken Teyp ve aparatı almak, aracı orjinaline çevirmek için)
4- Yol bilgisayarı hatası arıza lambası yakıyormu?

Eğer ki bir mani keder olmaz ise ayın 11'i gibi teybi ve aparatınızı sipariş edeceğim öncesinde zaten sizinle tekrar görüşürüz. Sorularımı cevaplar iseniz çok sevinirim saygılarımla.

paganini58

Osman Serdar HANÇER
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@kolega35 Araç üzerindeki ekran saat ve dış sıcaklık bilgisi vermeye devam edecek değilmi ... Diğer fonksiyonlar haliyle gidecek ama...

Son düzenleme:

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio'larda araç versiyonuna göre saat ve ısı göstergesi çalışır, Megane2 lerde ise saat ve ısı her durumda çalışır. Selamlar.
@kolega35 Araç üzerindeki ekran saat ve dış sıcaklık bilgisi vermeye devam edecek değilmi ... Diğer fonksiyonlar haliyle gidecek ama...

gc-kusu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba size bir sorum olacak 2001 model scenic rxt aracım var buna pioner teyp taktırdım ve w/r girişli aldım özellikle bu araca kumanda aparatı olurmu çalıştırırmı teybi ve ücret ne kadardır bilgi verirseniz memnun olurum

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özelden yazdım. Selamlar.
merhaba size bir sorum olacak 2001 model scenic rxt aracım var buna pioner teyp taktırdım ve w/r girişli aldım özellikle bu araca kumanda aparatı olurmu çalıştırırmı teybi ve ücret ne kadardır bilgi verirseniz memnun olurum

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşım için gönülden teşekkür ederim. İhtiyacı olacak arkadaşlara da çok yardımcı olacaksın. Aracınla kazasız belasız sürüşler dilerim.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler, aparat takıldığında göğüslük üzerindeki bilgi ekranında radyo ile ilgili bir şey göremezsiniz. Çünkü sonradan takılna cihazlarda ekran çıkış ucu yoktur. Bu arada aparatın güncel fiyatı 50 TL dir. Selamlar.

slm kardes bu aparat takıldıgında arajın gogsundekı radyo frakanslarda calısıyormu tsk

Tuna60

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim arabada da var teyip değiştiği için atıl durumda yıllardır kumanda bunu kornaya veya başka birşeye bağlamamız mümkünmü :) en azından bi işe yarar ...