Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

sswwaatt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende geçen sene kolega 35 den 2001 clio symbol aracim için aparat almiştim sorunsuz kullandim pioner teybimle ama aracimi sattim aparat ve teyp de gitti.şimdi 2005 megane 2 aldim hb . üzerinde sony teyp var direksiyon kumandasi da çalişiyor ama bazen tutukluk yapip kendi kendine cd den radyoya yada başka kanala geçiyor.sizce neden olabilir.birde aparati yenilesem mi acaba diyorum megane 2 2005 hb araç- teyp pioneer cd çalar ama usb girişi yok bluetooth var yani iyi bir teyp gibi.

koraytek2007

Koray TEK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, benimde eskilerden kalma Pioneer p40mp teybim var.
Bunda w/r mevcut, bu modellede uyumlu çalışır mı acaba ?

IMG_8429.jpg

pioneer-deh-p40mp-p162b.jpg

yirtlaz33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi sana mersin'den yazıyorum çok teşekkür ederim herşey on numara çalışıyor ne zaman olursa yolun düşer işin olur bir telefon kadar yakında oldugumuzu unutma saygılarımla...

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle mesaj yazan arkadaşların tamamından özür dilemek istiyorum.Birkaç gündür şehir dışında bulunmam ve iş yoğunluğu nedeniyle foruma henüz girebildim.Cevaplarınızı şimdi yazabiliyorum.Sony cihazın kendiliğinden source yapmasının iki sebebi olabilir.Birincisi cd çalarda sorun vardır,ikincisi ise Megane'de kullanılan aparat aracınıza uygun yapılmamıştır.Megane2 deki aparat benim yaptıklarımdan mı yoksa fabrikasyon bir şey mi?Connect22 marka fabrikasyon interface'lerin soket kısımları sorunludur.Zaman zaman soketin karşılığına değmediği olabiliyor.Bu tür şeyler yaşanabiliyor.Selamlar.
Bende geçen sene kolega 35 den 2001 clio symbol aracim için aparat almiştim sorunsuz kullandim pioner teybimle ama aracimi sattim aparat ve teyp de gitti.şimdi 2005 megane 2 aldim hb . üzerinde sony teyp var direksiyon kumandasi da çalişiyor ama bazen tutukluk yapip kendi kendine cd den radyoya yada başka kanala geçiyor.sizce neden olabilir.birde aparati yenilesem mi acaba diyorum megane 2 2005 hb araç- teyp pioneer cd çalar ama usb girişi yok bluetooth var yani iyi bir teyp gibi.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler,cd çalarınızın sağ arka en altta bulunan yeri W/R girişidir.istiyorsanız aparat yapabilirim.Selamlar.
Selamlar, benimde eskilerden kalma Pioneer p40mp teybim var.
Bunda w/r mevcut, bu modellede uyumlu çalışır mı acaba ?

IMG_8429.jpg

pioneer-deh-p40mp-p162b.jpg

osman644

Osman AKDEMİR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar bende 2001 model kango var. üzerinde orjinal radyosu var bende artık cd çalarlı ve usb li radyoya gecmek istiyorum buna uygun direksiyon kolu aparatı yapabilirmiyiz birde uygun hangi radyoyu alabilirim pionneer. yardımcı olan herkeze şimdiden teşekkürler...

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler arkadaşım,aracınıza uygun aparatı yaparım.Pioneer olarak size cd çaları olmayan ,radto ve USB girişi olan MVH-1400UB modelini, eğer cd çalar da olsun derseniz DEH-1400UB modelini öneririm.Selamlar.
Selamlar bende 2001 model kango var. üzerinde orjinal radyosu var bende artık cd çalarlı ve usb li radyoya gecmek istiyorum buna uygun direksiyon kolu aparatı yapabilirmiyiz birde uygun hangi radyoyu alabilirim pionneer. yardımcı olan herkeze şimdiden teşekkürler...

ibrahimozkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamın aleyküm. 2008 model kangoo aracım var. daha önce bir teyp değişikliği yaptım. şimdi ise direksiyon kumandası ve saes kalitesi için pioneer teyp takmak istiyorum

Pioneer MVH 1400UB MP3/WMA/WAV Çalar - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com şu ürünü almayı düşünüyorum. bu ürün de direksiyon kumandası desteği mevcut mu ? uyumlu aparat yapabiliyormusunuz.

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler arkadaşım,biraz önce tel ile konuştuğumuz gibi MVH-1400UB uyumludur. Sizden PDF formatlı montaj kılavuzunu iletmem için cherno359@hotmail.com adresime mail atar mısınız?Selamlar.
selamın aleyküm. 2008 model kangoo aracım var. daha önce bir teyp değişikliği yaptım. şimdi ise direksiyon kumandası ve saes kalitesi için pioneer teyp takmak istiyorum

Pioneer MVH 1400UB MP3/WMA/WAV Çalar - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com şu ürünü almayı düşünüyorum. bu ürün de direksiyon kumandası desteği mevcut mu ? uyumlu aparat yapabiliyormusunuz.

ibrahimozkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir adet aparat alındı beraberinde uyumlu teyp te internet üzerinden sipariş edildi. montajdan sonra yorumlarımı yazarım :)