Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam Engin Abi Cihazın Siparişini Verdim Cumartesi Elime Ulaşır...

muratsuak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba renault ailesine yeni katıldım 2012 symbol var orjinal teybinde usb aux olmadıgı için değiştirmek istiyorum ama o zaman ekran ve direksiyondan kontrol gidiyor sanırım hem ekran hem direksiyondan kontrol için ne yapabiliriz

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aparat yapılsa da ekranda yeni takılacak cihaz ile ilgili bir şey göremezsiniz. Çünkü sonradan takılan cihazların araca özel ekran çıkış uçları yoktur. Sadece kumanda kolu çalışıtırılır. Selamlar.
merhaba renault ailesine yeni katıldım 2012 symbol var orjinal teybinde usb aux olmadıgı için değiştirmek istiyorum ama o zaman ekran ve direksiyondan kontrol gidiyor sanırım hem ekran hem direksiyondan kontrol için ne yapabiliriz

krizalit

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kolega kardes banada yardimci olur musun rica etsem bende renault clio 2 arac var.aracta goldmaster wr girisli teyp taktim kumanda kolu calismiyor.bunu nasil calistirabiliriz.

QFUSION

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

QFUSION

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bu teybi çıkarıp yerine böyle bir şey takktım bu koldan düğme ile çalışırmı hocam
o7QpqR.jpg

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu cihazın w-r girişi yoktur Ancak şunu yapabilirim:
Cihazın uzaktan kumandasını bana gönderirsiniz.Ben uzaktan kumandadan çıkan bilgileri okurum ve aracınızın direksiyon kumanda kolundan kontrol edilen yeni bir uzaktan kumanda yaparaım. Bu uzaktan kumanda göğüslük içinde kalır. Ucunda IR led bulunan bir kablo döşemenin altından görünmeden el freni civarında teybi göreceği bir yere sabitlenir.Siz direksiyondan hangi tuşa basarsanız ilgili komut IR led aracılığıyla kablosuz olarak cihaza iletilir ve siz cihazınızı kontrol edersiniz. Selamlar..
bende bu teybi çıkarıp yerine böyle bir şey takktım bu koldan düğme ile çalışırmı hocam
o7QpqR.jpg

QFUSION

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim. Peki eski tunner list radyo yuda taktıgımda direksiyon kullanma kolu niye çalışmıyor araba teyp kod istiyor kodu giriyorum tunner list radyo manul çalışmıyor kol çalışmıyor nasılçözebilirim

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teyp hem koldan hem de manual olarak mı çalışmıyor?
Teşekkür ederim. Peki eski tunner list radyo yuda taktıgımda direksiyon kullanma kolu niye çalışmıyor araba teyp kod istiyor kodu giriyorum tunner list radyo manul çalışmıyor kol çalışmıyor nasılçözebilirim