Direksiyon kumandası hakkında

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Videodaki teyp benimkinin aynısı gibi geldide ondan sordum :)
Kendisi ile msn üzerinden irtibat kurdum. Bir süreliğine yurtdışında olduğunu belirtti. İnşallah kısa bir süre içerisinde gelecekmiş. Bende gelince temin edicem artık

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ok :eyv

ozkan2614

Özkan ÇELİK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arkasında w/r input olan teyipler için geçerli (3,5 mm) Bende kendim montajlamıştım modülü.Sağolsun kolega35 qw Yaklaşık 6 ay kadar oldu bağlayalı,ve hiçbir sorun yaşatmadı,araç kolundaki bütün tuşlarda aktif durumda.Buda resimleri
Modül:

Araca montaj resmi

Modülün basit olduğunu zannetmeyin.Modülde kullanılan entegre (pic) yani programlanabilir ve o yazılım olmadan hiçbirşey yapamazsınız.O yazılımıda kopyalamaya çalışmaya kalkmayın.Yazılımı yapan kişi şifre koyarsa büyük ihtimal şifreli,hayatta okuyamazsınız onu :eek:
Hocam modülü aldıktan sonra montajda yardımcı olabilirmisin bana şuanda kolega ya ulaşma aşamasındayım :)

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam modülü aldıktan sonra montajda yardımcı olabilirmisin bana şuanda kolega ya ulaşma aşamasındayım :)
Tabikide :eyv seve,seve

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni nesil, yazılımlı olan modeli kullanmışsınız. Tüm tuşlar aktiftir. İyi günlerde kullanın. Benim aracımda da kolega35 tarafından yapılan yeni nesil bu devre var.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler kargo 1 haftaya gelir kolega35 ten :) istanbulun neresindesiniz bu arada aracım megane1 coupe 2000 inşalah olur :)
Montaj fotolarını bekliyoruz :eyv