Direksiyon Kutusu Çatlağı

kburhank

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyonunun üzerinde resimde göründüğü gibi çatlak var sadece bu üst kapağı bulabilirmiyiz yoksa komple direksiyonla mı satılır. Kornanında sağ tarafı çalışmıyor sol tarafıda biraz sert bunlara bi çözüm önerirmisiniz şimdiden teşekkürler.
20150810_145424.jpg

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çıkmacılarda çok kolay bulunabilir sanırım [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orta parçayı bulursunuz diye düşünüyorum internette ararsanız azıcık. geçmiş olsun :eyv

hasan33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
airbag kapakları olarak satılıyor.rahat bulursunuzda..Ne yaptınız siz o direksiyona öyle o hale nasıl geldi öyle :soru

tugay155

Kırşehir,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kornayı zorlarken oldu heralde :)

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ömereren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bulursanız paylaşın lütven bendede cok az var buyumesınden cekiniyorum

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane 1 airbag kapağı olarak aratırsanız nette birçok yerde bulabilirsiniz :eyv

tolga37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabanızın airbag ve servis lambalarıda yanıyor heralde yanlış görmediysem.

kburhank

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle cevap yazan herkese teşekkürler ben aracı aldığımda çatlak vardı saten iki sende biraz daha büyüdü artık çok rahatsızlık vermeye bağlayınca bi hal çaresine bakalım dedik arabayı bakım için sanayiye ustama bıraktım bugün haftasonu uzun yol yapıcam akşam arabayı alırken çıkmacılara parçacılara bi sorarım airbag ışığı ben aldığımdan bu yana ara sıra yanıyor servis ışığıda akü bağlantısını kesip tekrar bağladım ondan sonra yanmaya başladı

tolga37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle cevap yazan herkese teşekkürler ben aracı aldığımda çatlak vardı saten iki sende biraz daha büyüdü artık çok rahatsızlık vermeye bağlayınca bi hal çaresine bakalım dedik arabayı bakım için sanayiye ustama bıraktım bugün haftasonu uzun yol yapıcam akşam arabayı alırken çıkmacılara parçacılara bi sorarım airbag ışığı ben aldığımdan bu yana ara sıra yanıyor servis ışığıda akü bağlantısını kesip tekrar bağladım ondan sonra yanmaya başladı
ön koltukların altında hava yastığının soketleri vardır.onları bi kontrol et istersen.temassızlık olabilir veya çıkmış olabilirler.
belki sorunun çözülür.(SERV ve AİRBAG)