Direksiyondan Kumandalı Müzik Sistemi

guitar junior

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault 19 ile ilgili çeşitli videolar seyrederken bakın neye rastladım. Renault 19 RT 93'te direksiyondan kumandalı müzik sistemi bulunuyor. Videonun 1:23-1:25 saniyeleri arasında görünüyor.

http://www.youtube.com/watch?v=9r8N7d3kxQo

Biz araçlarımıza sonradan yaptırabiliyor muyuz? Hiç bu konuyla ilgilenen oldu mu?

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fransa üretimi 19 RTE'lerin neredeyse hepsinde direksiyon kumandası mevcut, RT'lerin de demek ki kumandası varmış. (muhtemelen o da fransız dır) :eyv

guitar junior

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R19 kumanda kolunu aşağıdaki linkte bulunan yerden alıp bağlayabilirsiniz,hiç bir sorun olmaz.Kumanda çalışır.Umarım vereceğim link reklam olarak algılanmaz. Selamlar.
http://www.okyanusyedekparca.com/Renault-Clio-Radyo-Kumanda-Kolu-251463-7700818096,PR-3416.html

Nasıl bağlanıyor? Bağlantı yeri var mı ki bizim araçlarda?

guitar junior

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat makul görünüyor. Pıoneer'in var. Direksiyona takıyorsun. Emanet duruyor. Bu daha orjinal durur.

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki bu kolu alıp, pionner teypte çalıştırabilirmiyiz ? bunun için bi bağlantı modülü var diye hatırlıyorum .

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yapılsa güzel olur aslında
hele bizim r9'da araba sürerken teyiple uğraşmak,teyibin konumundan ötürü işkence oluyor

guitar junior

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki bu kolu alıp, pionner teypte çalıştırabilirmiyiz ? bunun için bi bağlantı modülü var diye hatırlıyorum .

Sitedeki benzer konulardan hatırladığım kadarıyla rws çıkışı zannediyorum... Teypte direksiyon kumanda kolunu gören bir çıkış gerekiyor. teyp bu özellikteyse sony pioneer fark etmemesi lazım... Yine tecrübe eden biri bildiklerini paylaşacaktır...

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R9 için direksiyon kumandası ebay'da mevcut.:eyv
ebaydan almak uzun iş hocam
peki meganın veaya clionun direksiyon kumandasını çıkma bulsam ben adaptörü falan varmış herhalde teyibe bağlayabilirmiyimhımm