direksiyondan kumandalı radyo teyp

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
broadway baskı b,itikti ama öyle bindim satarız diye.buna binecem diye yaptırdım 250 civarı baskı balata işçilik dahil.broadway e cıkma lastik almıştım buna sıfır aldım.aslında broadwayde olan eksikler bundada vardı.oda ön takıma girmişti.memnunum bu araçtan sabah sogukklen stop etmesi dısında.

Bizim modeller jikleli sizinkide öylemi bilmiyorum sabah çalıştırınca onu biraz çekince stop etme gibi bi sorun olmuyor. Diğer araçlarda sabahları soğukken stop eder normalde ama otomatik jikle sayesinde ısınana kadar araç devri yükseltiyor.

cilginturk06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok bizde cikle olayı yok.otomatik.rolanti valfi varmış.cikle olsa aslında cok daha iyiydi diye dusunuyorum.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araba stop etmiyor sabahları , iklim de aynı Ankara gibi , çalıştırdığım an ( Gaza basmadan ) 13-14 oluyor rolente sonra 8-9 a düşüyor :)

cilginturk06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 10 da kalıyor.klima açınca 9 a iniyor.ama bende motorun üstünden cıkan hortumu hava filtresine olan baglantısını kesmişler.belki o yuzden mi acaba.hala anlayamadım o hortumu neden boşa çıkarmışlar.hava akış kontrol sistemi fialnmı arızalı yada varmı o sistem.harbi biri aydınlatsın beni.baslık açtım ama cvp yazan pek olmadı.kadir sen bak bide.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 10 da kalıyor.klima açınca 9 a iniyor.ama bende motorun üstünden cıkan hortumu hava filtresine olan baglantısını kesmişler.belki o yuzden mi acaba.hala anlayamadım o hortumu neden boşa çıkarmışlar.hava akış kontrol sistemi fialnmı arızalı yada varmı o sistem.harbi biri aydınlatsın beni.baslık açtım ama cvp yazan pek olmadı.kadir sen bak bide.
Abi sen o boruyu oraya bağla :eyv

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski,yararlı konuların güncellenmesi :eyv :eyv