Direksiyondan müzik kontrol için aparat

meganeenis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar aracımda pioneer double din teyp var. direksiyondan kumanda için aparat gerekiyormuş bilen varmı bunu?

ucandosbik

Ahmet BAYDAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 gün önce taktım. Teybinde w/r girişi denilen giriş varsa aparat uyuyor. Başka bir forumda bir arkadaş aparatı yapıp adresine kargoluyor. Bir de takabilmen için kılavuz gönderiyor mail ile. 40 TL istiyor karşılığında. Mail adresini seninle paylaşabilirim istersen.

911

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 gün önce taktım. Teybinde w/r girişi denilen giriş varsa aparat uyuyor. Başka bir forumda bir arkadaş aparatı yapıp adresine kargoluyor. Bir de takabilmen için kılavuz gönderiyor mail ile. 40 TL istiyor karşılığında. Mail adresini seninle paylaşabilirim istersen.

Bende alabilir miyim adresi?

ucandosbik

Ahmet BAYDAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende alabilir miyim adresi?
Tabi. Arkadaş bu forumda paylaşım yapmış zaten karıştırmışım ben. Aparatı kendisinden aldım ve sorunsuz kullanıyorum şu an. Kendisi e-posta adresini zaten forumda paylaştığı için buraya yazmakta sakınca görmüyorum. cherno359@hotmail.com adresine e-posta atarsanız kendisi yardımcı oluyor. Araç marka ve modelini yazmayı unutmayın ama. Buna göre aparatı nasıl monte edeceğinize dair bir kılavuz gönderiyor. Selamlar...

meganeenis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabi. Arkadaş bu forumda paylaşım yapmış zaten karıştırmışım ben. Aparatı kendisinden aldım ve sorunsuz kullanıyorum şu an. Kendisi e-posta adresini zaten forumda paylaştığı için buraya yazmakta sakınca görmüyorum. cherno359@hotmail.com adresine e-posta atarsanız kendisi yardımcı oluyor. Araç marka ve modelini yazmayı unutmayın ama. Buna göre aparatı nasıl monte edeceğinize dair bir kılavuz gönderiyor. Selamlar...

çok teşekkür ederim hocam:)

tekirdag75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 2 hafta önce forumda gördüm mail attım sağolasın geri döndü.. aparatı yaptı kargo ile yolladı ben araca taktım gayet iyi
ücretini havele ettim... arkadaş başarılı.. burada bu bilgiyi verenede teşekkürü unutmamak lazım...