Dış Görünüş

Mirackutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim sis kafamda ama çok pahalı fiyatlar cekiyorlar onun için beklemeye aldım diyebilirim :) plaka işi tamamdır app plaka basıldı plakalar sade olarak yapıştırıldı ayrı bir görüntü verildi tabi krom çerçeve bulamadım ne kadar çıkmaya sorsamda hiç birinde yok sis farı bile ellerinde bulunmuyor nereden bulucam nereden alıcam bilemiyorum biraz zamanımı alıcak gibi :eyv

Plakaların değişmesi emininim gayet güzel olmuştur.Sislere gelince ben İstanbuldayım burada çok aradım ve buldumda ancak çıkmalara sıfırından çok para istiyor çıkmacılar hayret ediyorum.Neyse ben orjinal valeo sisleri çiftini 120₺ ye aldım.Çerçeveler de orjinali pahalı olduğu için yan sanayisini çiftini 60₺ ye aldım,toplam parça 180₺ ye mal oldu.Krom çerçeve yan sanayi ancak herhangi bir solma falan yok.Bilgin olsun iyi akşamlar.

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam yenı gordum masallah on numara olmus gercekten elıne saglık Allah kaza bela vermesın inş

Hasancan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim :) daha fazlası gelicek bu sadece ilk görüntü kafamda cok değişik şeyler var inşallah zamanla olucak. :eyv

Hasancan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi maşallahınızı alırız :) sisler siparış gecildi 1 haftaya kadar onlarda montaj gercekleştimi değişim başlar :)

OMJq6P.jpg

mLqPyP.jpg

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jant kapaklarini cikarsaniz nasil durur :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi maşallahınızı alırız :) sisler siparış gecildi 1 haftaya kadar onlarda montaj gercekleştimi değişim başlar :)

OMJq6P.jpg

mLqPyP.jpg
Maşallah

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mirackutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah gayet güzel duruyor :)

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok guzel olmus elıne saglık masallah Allah kaza bela vermesın hocam on far sarı yanan lar park ampulumu ?

Hasancan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok guzel olmus elıne saglık masallah Allah kaza bela vermesın hocam on far sarı yanan lar park ampulumu ?

aynen amerikan park var ondan öyle duruyor :) teşekkür ederim :eyv