Disk ve Balata Tavsiyesi

bgtr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyler bugun servisten disk ve on fren balatasi icin fiyat sordum 475tl fiyat verdiler. Daha uygun ve orjinale yakin yan sanayi olarak tavsiye edeceginiz disk ve balata markasi var mi?

mertemul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende değiştirmek istiyorum bosch tavsiye ettiler 2 adeti 195 tl ye buldum ama kesin emin değilim taktırmak konusunda

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Beyler bugun servisten disk ve on fren balatasi icin fiyat sordum 475tl fiyat verdiler. Daha uygun ve orjinale yakin yan sanayi olarak tavsiye edeceginiz disk ve balata markasi var mi?
İstanbul Anadolu yakasında iseniz tavsiyede bulunabilirim

bgtr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Feredo bu aralar piyasada yaygın köklü bir firma tavsiye ederim
Disk ferodo aldim ama balatayi ferodo bulamadim onun yerine mga yi onerdiler. Sizce mga nasildi?
Ferodo disk 100tl
Mga fren balatasi 40tl

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Disk ferodo aldim ama balatayi ferodo bulamadim onun yerine mga yi onerdiler. Sizce mga nasildi?
Ferodo disk 100tl
Mga fren balatasi 40tl
Kullanmadım bildiğim bi firma değil . Biraz araştırınca iyi diyende var kötü diyende almadı iseniz feredo arayın derim

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Balata markalarini ve kalitelerini konustugumuz bir sohbette usta bir tanidigim; Ferodonun mga ya gore daha iyi oldugunu soylemisti. Yanlis hatirlamiyor isem ferodonun yerli oldugunu da soylemisti diye hatirlar gibiyim. Ben iki markayi da tam bilmedigimden emin olamayip bosch alip taktirmistim.

Ferodo ya da feredo.. tam hatirlamiyorum yazilisini

mertemul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boschtan memnunmusun peki dostum

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aralar bende balata değiştirmek istiyorum, frenleme ve uzun ömürden sonra en önem verdiğim şey frene basınca ıs-lık sesi gibi bir ötme oluyor onu yapmaması...