Disk yamulması

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eskişehirdeyim.Söylediğinizi biliyorum ama diskler kalitesiz olunca aynı sorun yine çıkıyormuş.

TRW markasını daha önce duydunuzmu yada bosch markasını daha önce duydunmu desem tabiki bosch dersin her söylenilene inanma üstadım her zaman bilindik markadan şaşma derim ancak valeo da en az boş kadar kaliteli hatta daha kaliteli diyebilirim

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
trw otomobil parçasında boschtan daha iyidir . renaultdan rotbaşı alın poşette trw çıkar . sorun burada trw nin piyasaya düşük kalitede mal vermesi . yoksa trw çok iyi bir marka . bosch ise bir buzdolabı markası olarak kendini duyurmuş . bildik marka olması oradan geliyor.

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
trw otomobil parçasında boschtan daha iyidir . renaultdan rotbaşı alın poşette trw çıkar . sorun burada trw nin piyasaya düşük kalitede mal vermesi . yoksa trw çok iyi bir marka . bosch ise bir buzdolabı markası olarak kendini duyurmuş . bildik marka olması oradan geliyor.

Öncelikle trw'nin bosch markasından iyi olduğu tamamen saçmalık bosch sadece buzdolabında değil hayatın her alanında kendini kanıtlamış bir marka sadece araç olarak bakarsak eğer olaya 2008 wolkswagen aracım var renault haricinde motor kısmındaki çoğu parçalar bosch üretimidir.
Bundan 2 sene önce trw marka balata almıştım aynı şekilde 2 ay sonra balataların ses yapmasıyla balataları çıkarıp atmıştım bende sonra valeo aldım 2 sene oldu halen harika performans

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bosch almıştım . ses yapmışti çıkarıp atmıştım . ingiliz trw alman bosch bulursanız tabi alın ama ülkemizde marka büyük olsada üretim yerleri çin oluyor .

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim tamircide Mais Bendix Trw Kapimsan dan başka bişey bulunmaz.
Boshun hep çin malı bulunuyor malesef orjinali bulduğunuz zamanda yüksek rakam istiyorlar.
Müşterinin isteğine göre takar. Çok sık görüştüğümüz için sürekli konuşuruz.
Şimdiye kadar şikayet hiç almadım diyor.
Ses yapan balatalarınızın köşelerini 45 derece açıyla çarkta aldırırsanız. Muhtemelen sesten kutulursunuz.

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bosch almıştım . ses yapmışti çıkarıp atmıştım . ingiliz trw alman bosch bulursanız tabi alın ama ülkemizde marka büyük olsada üretim yerleri çin oluyor .

Bu söylediğinize katılıyorum önemli olan orijinal ürünü bulmak

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim söylemek istediğim şu idi arkadaş trw alarak hata yapmamış . trw büyük bir marka ama türkiyeye kalite mal vermemiş . olay bu . yapacakta birşey yok . fren işi şans işi . hangi marka alsan ya titrer ya ses yapar .

mismail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar son disk atıklığından sonra geçen hafta TRW müşteri hizmetleri sorumlusunu arayıp diskler gene yamuldu demiştim sorumlu da tamam haftaya gelicem bakalım dedi halbuki ilgilenmesini beklemiyordum ve umursamıyordum çünkü gidip orjinal disklerini alacaktım.Bugün sorumlu aradı ve geldiğini söyledi ve sanayiye davet etti.Sanayiye gittim bu sefer orjinal mais dikler almış ve üstündekileri bir frencide kontrol ettirdi ve yamukluğu görünce maisleri taktırdı ve bir sorun olunca tekrar bana dönün dedi ve eğer bir daha sorun olursa sorun poryalardadır dedi ve ben inanıyorum tekrar sorun olacak dedi ben de tamam dedim sonra teşekkür edip ayrıldım.Gerçekten bu kadarını beklemiyordum bakalım orjinal diskleriyle aynı problemi yaşayacakmıyım?

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar son disk atıklığından sonra geçen hafta TRW müşteri hizmetleri sorumlusunu arayıp diskler gene yamuldu demiştim sorumlu da tamam haftaya gelicem bakalım dedi halbuki ilgilenmesini beklemiyordum ve umursamıyordum çünkü gidip orjinal disklerini alacaktım.Bugün sorumlu aradı ve geldiğini söyledi ve sanayiye davet etti.Sanayiye gittim bu sefer orjinal mais dikler almış ve üstündekileri bir frencide kontrol ettirdi ve yamukluğu görünce maisleri taktırdı ve bir sorun olunca tekrar bana dönün dedi ve eğer bir daha sorun olursa sorun poryalardadır dedi ve ben inanıyorum tekrar sorun olacak dedi ben de tamam dedim sonra teşekkür edip ayrıldım.Gerçekten bu kadarını beklemiyordum bakalım orjinal diskleriyle aynı problemi yaşayacakmıyım?
Sattığı ürünün arkasında durması iyi bence

mismail

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar orjinal diskler de yamuldu orjinallerin yamulması 1.5 ay sürdü trw ler 20 günde yamuluyordu.Artık arabadan iyice soğumuştum ki Allaha şükür yeni dükkan açmış genç bir usta ile tanıştım ve bu sorunu bulalım dedim ve arabaya girişti sağolsun.Denemediği parça kalmadı derken sorunu bulduk.Sorun benim sol ön teker bilyasının yatağından kayıp eğri kalması.Bu da sanırım arkadaşın arabanın altını vurmasıyla oluştü çünkü 90 la asfaltın bitip parke yolun başladığı ve parke bölümün tümsek olduğu bir yere girip arabanın altını vurmuştu ve 20 gün sonra diskler atmıştı.Baştaki mesajlarda yazdığım trw den uzak durun mesajlarımdan dolayı özür diliyorum sorun benim arabadaymış.Bilyayı değiştireli çok oldu çok şükür disk yamulmuyo artık.Bu arada arabanızı başkasına vermeyin.Bu disk yamulma olayı canıma yetti.Onun yüzünden jantları değiştirdim kaç kere disk değişti arabadan nefret ettim.