diskler hakkında tavsiye

onurh89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, aracım 65 binde ve diskleri değiştirmek istiyorum.Servis disk balata değişimi için 1100 tl fiyat verdi.Sanayide verilen tutar 300-350 civarı.Öncelikle servis mi yoksa sanayide mi değiştirmeyi tavsiye edersiniz? Dışarıda değişimde disk için marka tavsiyeniz var mıdır?

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, aracım 65 binde ve diskleri değiştirmek istiyorum.Servis disk balata değişimi için 1100 tl fiyat verdi.Sanayide verilen tutar 300-350 civarı.Öncelikle servis mi yoksa sanayide mi değiştirmeyi tavsiye edersiniz? Dışarıda değişimde disk için marka tavsiyeniz var mıdır?

Bosch car sevice fiyatı aldınız mı?

onurh89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sormadım.tavsiye eder misiniz?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bosch car servisler yetkili servis kalitesinde iş yapar tamamı tse belgesine sahip servislerdir. Ayrıca bu servislerde işlem yaptirmaniz yasal olarak garantinizi bozmaz yetkili servis gibi aracın bakimini orijinal ekipman ile yapabilirler. Firmanin tum servisleri tse belgesine sahip oldugundan yetkili servis veya renault her ne kadar garanti disi kalir dese de yasal olarak tse belgesine sahip herhangi bir serviste bakim yaptirabilirsiniz ve bu garantinizi bozmaz. Yasal olarak elinizde dayanak oldugundan bosch car gibi servislerde rahatlikla işlem yaptirabilirsiniz ama bir çok kullanici bilmez. Şahsen ben bakim dışında servise ugramiyorum balata disk gibi parcalari orijinal parça olacak şekilde bosch car servisinde taktiriyorum artık. Yetkili servisin neredeyse yari fiyatına geliyor. Benim aracın ön ve arka diskleri için yetkili servisten 1600+1.300 fiyat aldım. Haliyle yaotirmadim tabi bosch car dan yine orijinal malzeme için toplamda 1.650 tl fiyat verdiler. Arada epey fark var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi