Dizel clio bakımı yardım

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sıfır aracıma işlerimin yoğunluğu nedeniyle doğru dürüst binemiyorum daha 1000 km yapamadım.Bu dizellerin pek hoşuna gitmezmiş doğrumu sizce.Ayrıca aracın 20 bin km bakımı dolmadan her sene bakıma girmesi gereklimidir .

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sıfır aracıma işlerimin yoğunluğu nedeniyle doğru dürüst binemiyorum daha 1000 km yapamadım.Bu dizellerin pek hoşuna gitmezmiş doğrumu sizce.Ayrıca aracın 20 bin km bakımı dolmadan her sene bakıma girmesi gereklimidir .

Doğru dürüst binmemek örümcek bağlamasına neden olur :aytuğ

şaka bir yana büyük sıkıntı olmaz. motor kısmen sağırlaşabilir. ama keşke bu kadar az binecekseydiniz benzinli alsaydınız para cepte kalırdı.
neyse karar sizin.
her 20.000 km de veya km dolmamış olsa bile her yıl bakım yaptırmak zorundasınız.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben servise gittim 10.000'de adamlar beni kovalıyordu senin 20.000km dolmamış diye zorla bakım yaptırdım servise:D
1000km şartı falan yok rahat ol...:eyv

garip80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya halilcim bi şey sorayım.araç daha yeni sıfır aldım beyaz.çok üzerine düşüyorum maaşaallah:) branda aldım dün üzerini örtmeye kuş pislemişti geçen günde.:( şimdi kardeş ben bu araca ne zaman cila atayım.biraz boyanın verniğinin kavrulmasını mı beklesem ne dersin.