DN 822 cLio 3

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah kardeşim kazasız belasız güzel duruyor :) O nasıl bir ektir çözemedim hala ben taksam yere değer heralde :D

Bir de çeki demirinin kapağını delip yerine tak böyle boş kalmış orası :)

ubuntu53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah kardeşim kazasız belasız güzel duruyor :) O nasıl bir ektir çözemedim hala ben taksam yere değer heralde :D

Bir de çeki demirinin kapağını delip yerine tak böyle boş kalmış orası :)

tsekkurler cumlemizi korusun :) netten aldim valla yakisti sanirim 5 cm yay var dahada basmak istiom ama kesme bicme bu yaylara zor gibi gorunuyor ilerde coil almayi planliyorum :D ceki demirini sariya boyadim bugun aynen dedigin gbi kapagida delmistim taktim logolarida sari yapicam bakalim ne olacak :D :D

far karartma muaynede sorun yaratiyormu sen yapmissin araca bi bilgi verirsen sevinirim :)

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tsekkurler cumlemizi korusun :) netten aldim valla yakisti sanirim 5 cm yay var dahada basmak istiom ama kesme bicme bu yaylara zor gibi gorunuyor ilerde coil almayi planliyorum :D ceki demirini sariya boyadim bugun aynen dedigin gbi kapagida delmistim taktim logolarida sari yapicam bakalim ne olacak :D :D

far karartma muaynede sorun yaratiyormu sen yapmissin araca bi bilgi verirsen sevinirim :)

Güzel olacak maşallah :) Far karartmayı ben yaptım farı açmayıda önermedim valla çok isterseniz çıkma alın onu deneyin dedim bayağı zor çünkü. Önceki aracımda fiestada sorun olmamıştı bundada olcağını sanmıyorum american parkları iptal edip gitmek gerek tabi.

ubuntu53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olacak maşallah :) Far karartmayı ben yaptım farı açmayıda önermedim valla çok isterseniz çıkma alın onu deneyin dedim bayağı zor çünkü. Önceki aracımda fiestada sorun olmamıştı bundada olcağını sanmıyorum american parkları iptal edip gitmek gerek tabi.

himmm zor yani gelci ben anlamam ben edemicem icin bilen bi ustaya vericemde o riske girmeye degmez sanirim yada farlarin ustune siyah bi film diye dusunuyorum bakalim ilerleyen gunlerde neler olacak :):) tesekkurler yorum icin

ubuntu53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
533364_10150683385264855_563429854_9221508_561086129_n.jpg

buda son hali :D :D :D

yiclio

Enes CEYLAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maaşallah dn clio ya :)

mesut026

Mesut ŞEN - ESKİŞEHİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuş farları karartmak yerine mercekli çıkma araştırabilirsin 250-300 arası nette değişiyor fiyatları ve kendinden karartılmış:)

ubuntu53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu yaz 1-2 hafta trabzonda olucam aksilik olmazsa toplanırız.

olur toplaniriz :D bu benzini arttiran adamciklari boykot ederiz :D