Doğru yapılan alçaltmanın araç üzarindeki etkisi video. Yayları değiştirecez artık...

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok pro denilen yaylar genelde 35mm dusurur birde sportline vardır onlarda 50mm fakat bircok arabada 1-2 cm daha az dusurur bunlar
ordaki son arabada sport plus olanda yay amortiosor ve eibach marka viraj denge cubukları kullanılmıs

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok pro denilen yaylar genelde 35mm dusurur birde sportline vardır onlarda 50mm fakat bircok arabada 1-2 cm daha az dusurur bunlar
ordaki son arabada sport plus olanda yay amortiosor ve eibach marka viraj denge cubukları kullanılmıs

biz işte en azından yayla idare ediyoruz napalım Aytuğ herşey para :D sen benim jantı hala bulamadın demi :) ?

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel paylaşım emeğinize sağlık artık arabayı değiştirince eibach takarız benım inşaat demirleride fena sayılmaz :)

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bulamadım acıkcası bulmaktan korkuyorum:D
senin bijon aralıgı kactı

bilarman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşım için teşekkürler. Fakat bazıları bu işi oldukça abartıp araçları oldukça fazla düşürüyorlar. Bu hem çirkin bir görüntüye hemde riskli bir trafik akışına sebep olmakta. Zira önümde zıp zıp zıplayan ve uzun bir fren çizgisine yol açan çok araba gördüm. Bu modifiye olayını konusunda uzman ve ehil kişilere yaptırmak veya danışmak lazım diye düşünüyorum. Paylaşım için tekrar teşekkürler...

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşım için teşekkürler. Fakat bazıları bu işi oldukça abartıp araçları oldukça fazla düşürüyorlar. Bu hem çirkin bir görüntüye hemde riskli bir trafik akışına sebep olmakta. Zira önümde zıp zıp zıplayan ve uzun bir fren çizgisine yol açan çok araba gördüm. Bu modifiye olayını konusunda uzman ve ehil kişilere yaptırmak veya danışmak lazım diye düşünüyorum. Paylaşım için tekrar teşekkürler...

o bahsettiğin kişiler özenti kişiler özendikleri şey ise airride sistemli araçlar..ancak özenen kişiler onun ne olduğunu bilmediği için Allah ne verdiyse yayları kesip biçiyolar..yapmaya çalıştıkları şey ise bu >> https://www.facebook.com/photo.php?v=10150428208768216&set=vb.103151263073977&type=2&theater

bilarman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Video güzeldi. Burda olsa ve fiyatı uygun olsa ben kaçırmazdım bunu...

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yararlı videolar.

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Video güzeldi. Burda olsa ve fiyatı uygun olsa ben kaçırmazdım bunu...
adana izmir ve istanbulda 4-5 araçta var bu uygulama ama karadüzen bir çoğu..yurt dışından getirme imkanı olsa herkes yerlere düşer kesin