Doktor Bu Ne.. ???

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) ozan bey teşekkürler bu gzel cevap için :) benim istediğim kimsenin görmediği bilmediği bi RS yani forumda resmi dahi olmasın sevmiyorum ben istemiyorum ya yok bu araba şunundu bunundu bilmem ne bu şurdan gelen arabamı filan gibi şeylerden hoşlanmıyorum benim aracımın bilgilerinin başkalarında dolanamsını istemem başkaları gördüğünde aaa böyle bi araba daha varmış filan demesi bence daha hoş :)

o zaman bile çamur atarlar meraklanma :D, sahibindende ilanı olması yeterli çamur atmak için..:) zaten memlekette 270 hp altında rs kalmamış bir benimki muhtemelen :D

abraxxaas0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burada amaç ve araç çok önemli. Arkadaşların da dediği gibi tabiri caizse 3 kuruşa 5 köfte olmaz. Hasarsız, km siz ve tertemiz bir Rs 35-45 arası. Amaç kusursuz Rs almaksa 35bini gözden çıkarmak lazım ama bu farklı bir marka grubunda aynı beygir gücü olarak düşünürsek 50binden başlıyor yanlış bilmiyorsam. Arada bir hayli fark var bence. Amaç hız ve konfor bir arada zevkli birşey almak varsa kazaya boyaya bakmam ben şahsım adıma.

öneri görüş ve yorum için teşekkürler...

haklısın ben boyaya takılmam ağır kazası olmasın forumlarda ortalık malına dönmesin sıkıntısız yürüsün bana yeter zaten...
ben aracın fiyatında filanda değilim şu günler çok şükür cebimde yaklaşık bir s2k alacak kadar para var ama gidipte şimdi 60-70.000 aracı rakamları gözden çıakrtıyorum diyede
45.000 ede MRS almam dediğiniz gibi alınacak rakamları aracın extraları ve durumuna göre 30-35 arası olacağını düşünüyorum daha önce MRS sahibiydim 30 e aldığım aracıma sonradan kendim 4-5bin civarı harcadım 35 gibi bir rakama geldi bana sonuç olarak o sebebten 30-35 arası aracın extralarına göre diyorum... araçtan zevk almaya gelince FWD bir araçta Rs ten daha zevklisi yok bunu herkes farkında ;) ama RWD nin tadıda bambaşka :) birisi kesme şeker evet ama diğeri bal-kaymak :)

otto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) benim istediğim kimsenin görmediği bilmediği bi RS yani forumda resmi dahi olmasın sevmiyorum ben istemiyorum ya yok bu araba şunundu bunundu bilmem ne bu şurdan gelen arabamı filan gibi şeylerden hoşlanmıyorum benim aracımın bilgilerinin başkalarında dolanamsını istemem başkaları gördüğünde aaa böyle bi araba daha varmış filan demesi bence daha hoş :)
O dediğinden bir adet var bende ;)

otto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman bile çamur atarlar meraklanma :D, sahibindende ilanı olması yeterli çamur atmak için..:) zaten memlekette 270 hp altında rs kalmamış bir benimki muhtemelen :D

Kesinlikle katılıyorum çamur atma konusuna. Diğer bir yandan benim Rs de full stock ama az kaldı bende niyeti bozdum bozuyorum :) Hala bir şeyler yapsam mı yapmasam mı muammadayım.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ben satarsam bu saaten sonra stock alır binerim , yaşlandık artık bana göre değil dolusu ve nasıl olsa her halini görüp keyfimi aldım ...
bu arada piyasada hiç görülmemiş ne resim ne başka birşey iki adet rs biliyorum pertten toplanma :D

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle katılıyorum çamur atma konusuna. Diğer bir yandan benim Rs de full stock ama az kaldı bende niyeti bozdum bozuyorum :) Hala bir şeyler yapsam mı yapmasam mı muammadayım.

benimki stock değilki sadece yazılım yok geriye ne istersen var ( yazılım olmayınca stock deniyor ya :) )ama işin tuhafı gazladığım falan yok zaman bulursam hafta sonları biniyorum ,genelde eşim biniyor arabaya :D oğlumu okula bırakmak için ..

HI_TECH

Bilgi Girilmemiş
Bence sınıfında verilen parayı fazlası ile hakeden bir araç

abraxxaas0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ben satarsam bu saaten sonra stock alır binerim , yaşlandık artık bana göre değil dolusu ve nasıl olsa her halini görüp keyfimi aldım ...
bu arada piyasada hiç görülmemiş ne resim ne başka birşey iki adet rs biliyorum pertten toplanma :D

Ozan Bey PAylaşında Bize Patlamasın Piyango bari :D