Dolandırıldım. Km Oyunu

hkn345

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aman dikkat !!!!!!!! Malum siteden araç ararken bir ilana denk geldim. Ekspere açık boyasız kazasız Açıklamalı, bende aradım haliyle hemen. Pazarlık yaptık aracı ekspere götürdük gerçektende araçta kaza boyayı bırakın sökme takma bile yoktu. Aldım aracı tabi araç 31 bin km de burdan sonrasına dikkat ! Araç 2016 model bir filo aracı muayneye girmemiş daha , filo ucuz araçları yetkili serviste değilde kendi bünyesinde bakım yapıyor. Haliyle km bilgisini öğrenmek imkansız !! Malum filoyu aradım kesinlikle bilgi vermediler. Sonra malum filoya sizden araç aldım bakımını yaptırıcam en son hangi bakıma girmiş dedim plakayı verdim. Şoka girdim resmen araç 7 ci ayda 60 bin bakımına girmiş. Hemen aracı satan adamı aradım size ihtar yolluyorum ve dava edeceğim diyince. Pazartesi hemen satışı geri alacağım paran kalmaz bizde bizde esnaftan aldık yalanları sıralamaya başladı..... Pazartesi paramı almaya gideceğim ! Arkadaşlar lütfen dikkatli olun lütfen benim düştüğüm oyuna gelmeyin!!!!!!! Dolandırıcılar iyi okusun bunu bu işin hukuki boyutu gerçekten çok fazla !!!!!!!!! Moderasyondaki arkadaşlardan özür dilerim konuyu uygun bölüme taşıya bilirler. Konuyla ilgili bilgi düzenlemesi yapacağım pazartesi günü.

DİJİTAL

Yasin KARADERILI, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun çok dikkat etmek lazım böyle durumlarda

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aman dikkat !!!!!!!! Malum siteden araç ararken bir ilana denk geldim. Ekspere açık boyasız kazasız Açıklamalı, bende aradım haliyle hemen. Pazarlık yaptık aracı ekspere götürdük gerçektende araçta kaza boyayı bırakın sökme takma bile yoktu. Aldım aracı tabi araç 31 bin km de burdan sonrasına dikkat ! Araç 2016 model bir filo aracı muayneye girmemiş daha , filo ucuz araçları yetkili serviste değilde kendi bünyesinde bakım yapıyor. Haliyle km bilgisini öğrenmek imkansız !! Malum filoyu aradım kesinlikle bilgi vermediler. Sonra malum filoya sizden araç aldım bakımını yaptırıcam en son hangi bakıma girmiş dedim plakayı verdim. Şoka girdim resmen araç 7 ci ayda 60 bin bakımına girmiş. Hemen aracı satan adamı aradım size ihtar yolluyorum ve dava edeceğim diyince. Pazartesi hemen satışı geri alacağım paran kalmaz bizde bizde esnaftan aldık yalanları sıralamaya başladı..... Pazartesi paramı almaya gideceğim ! Arkadaşlar lütfen dikkatli olun lütfen benim düştüğüm oyuna gelmeyin!!!!!!! Dolandırıcılar iyi okusun bunu bu işin hukuki boyutu gerçekten çok fazla !!!!!!!!! Moderasyondaki arkadaşlardan özür dilerim konuyu uygun bölüme taşıya bilirler. Konuyla ilgili bilgi düzenlemesi yapacağım pazartesi günü.

HGS Mobil Uygulamasında aracın geçmiş km bilgisi ve Renault Mobil uygulamasını indirerek en son kaç km de bakıma girmiş bilgisine bakabilirsiniz. Ben böyle bakarak ve sms le kaza sorgulaması yaparak aracı çok uygun fiyata navigasyonlu almıştım. Expertizlerin çoğu işini doğru yapmıyor. Oto raporda expertiz yapmıştım ön camdaki kırığı görmemişlerdi yani paranla rezil oluyosun. Güvendiğiniz arkadaşınız varsa birlikte satın alın yada burdan bize sorun benim samimi iyi bir arkadaşım olmadığı için hep aracı yalnız aldım malesef insan kazık yiyerek öğreniyor bazı şeyleri ... Bugün birçok araba ilanına bakıyorum. Çoğu aldatma eğilimli kelimeler Ör: Kokusu üzerinde, muayyer, pazarlık sünnet, bakımlı, iyi niyet garantisi vs gibi ...

Malesef bizim insanımız aldatma eğilimli bu birazda eğitim sistemimizin bozuk olması ve aile terbiyesizliğinden yoksun büyümemizden kaynaklanıyor açıkcası. Davalarla uğraşmadan bir an önce konuşarak paranızı almaya çalışın bütün yollar biterse dava edebilirsiniz. Not: İstanbul’da yaşıyorsanız Bağcılar dan asla araç almayın!
Geçmiş olsun.

Son düzenleme:

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HGS Mobil Uygulamasında aracın geçmiş km bilgisi ve Renault Mobil uygulamasını indirerek en son kaç km de bakıma girmiş bilgisine bakabilirsiniz. Ben böyle bakarak ve sms le kaza sorgulaması yaparak aracı çok uygun fiyata navigasyonlu almıştım. Expertizlerin çoğu işini doğru yapmıyor. Oto raporda expertiz yapmıştım ön camdaki kırığı görmemişlerdi yani paranla rezil oluyosun. Güvendiğiniz arkadaşınız varsa birlikte satın alın yada burdan bize sorun benim samimi iyi bir arkadaşım olmadığı için hep aracı yalnız aldım malesef insan kazık yiyerek öğreniyor bazı şeyleri ... Bugün birçok araba ilanına bakıyorum. Çoğu aldatma eğilimli kelimeler Ör: Kokusu üzerinde, muayyer, pazarlık sünnet, bakımlı, iyi niyet garantisi vs gibi ...

Malesef bizim insanımız aldatma eğilimli bu birazda eğitim sistemimizin bozuk olması ve aile terbiyesizliğinden yoksun büyümemizden kaynaklanıyor açıkcası. Davalarla uğraşmadan bir an önce konuşarak paranızı almaya çalışın bütün yollar biterse dava edebilirsiniz. Not: İstanbul’da yaşıyorsanız Bağcılar dan asla araç almayın!
Geçmiş olsun.
Benden tavsiye aracı alırken kıme para yatırdıysan parayı o kişi havale yapsın ve o kişiye aracı satın. ahmet parayı yatılır , mehmet aracı alır olmasın .

hkn345

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Noter kağıtları ve eksper raporları elimde. Ben problemsiz alırım paramı.

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun artık nitelikli dolandırıcılıktan içeri alıyorlar bu tarz durumda umarım pazartesi günü bir problem çıkmaz iyi haberlerinizi bekliyoruz

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende basıma gelen bir olayı anlatayım 3 sene önce şuan ki aracımı almadan malum siteden araç bakıyordum o araçta clio 3tü ve aracın km 130 bin küsürdü kafama yattı araca bakmaya gittim bi kaç ufak tefek sıkıntısı hariç hoşuma gitti
GALERİci düzenbaz arkadaşla anlaştık satın almak için ertesi günü bekledim parayı cekmek için bankaya haber verdim ve akşam üzeri parayı cekeceğimi söyledim neyse yola cıktım aklıma bi hasar kaydı sorulamak geldi
gönderdim mesajı hasar kaydı gözükmüyordu cok güzel sonra vardım aracı tam alacaktım banka da sorun çıktı parayı cekemedim galerici sıkıntı yok sen kapora bırak aracı al git yarın para işini hallederiz dedi
bende kabul ettim aracı aldım eve geldim sonra bir mesaj daha gelmiş telefonuma ben o işlerle uğraşırken telefona bakmak aklıma gelmedi gelen mesaj km bilgisiydi aracın km 160bin küsürden düşürülmüş ben alırken 136 bindeydi kim bilir ne kadar düşürüldü ve üzerine bi o kadar da gezildi
neyse ertesi gün gittim GALERİCİ düzenbaz arkadaşın yanına bunun km düşürülmüş dedim arkadaşın dediği cevap şu "ben sana söylecektim fakat UNUTTUM" nasıl unutursun veya işine gelmedi söylemek
teslim ettim aracı kaporayı geri aldım ve döndüm
şükürler olsun ki bankadan parayı cekemedim cekseydim belki de hem paradan olacaktım hem de zarar decektim

bundan sonra galerici görünce uzak duruyorum
size tavsiyem o an insanın basireti bağlanıyor ve tamamen araştıramıyorsunuz dikkatli olun galericilerin oyununa gelmeyin

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Çok geçmiş olsun siz gene serefsizin de ahlaklisinida denk gelmissiniz en azindan gel parani al demisler biz tmm arabayi geri aliriz ama 5000 dusuk fiyatina diyenleri de gördük umarım kazasız belasız halledersiniz..

TuranOTO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun beyfendi

orakles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.