Döner kontaktör arızası :S

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sargının 15tl fiyatı var. karaköyde bir dükkanda satışı mevcut. int. ten de satışı var.

benimm de koptu, kabloyu karaköyden aldım. ama hala değiştiremedim. :D

aırbag ve servis ışığı bazen sönüyor. muhtemelen tam kopmamıştır.

unutmadan soför koltuğu altında airbag soketi var. o sokette gevşeme yapınca ışık yanıyor. hemen direksiyon göbeğine sarılmayın.

direksiyondan ses gelmiyorsa önce koltuk altı ile ilgilenin.

Haşur huşur ses geliyor baya baya :)

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yılan hikayesine dönen döner kontaktör arızası hb araca sedan kontaktörü takılmasıyla hikayeye devam etmektedir :) sonuç itibariyle arka silecekler şu an çalişmiyor yeni parçanın gelmesini bekleyeceğim :D

ucandosbik

Ahmet BAYDAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Airbag ışığı bende de yanıyor ama direksiyondan en ufak bir ses gelmiyor. Koltuk altındaki soketleri kurcalıyorum ama ışık sönmüyor. Ömrümü yedi bu araba benim..

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Airbag ışığı bende de yanıyor ama direksiyondan en ufak bir ses gelmiyor. Koltuk altındaki soketleri kurcalıyorum ama ışık sönmüyor. Ömrümü yedi bu araba benim..

ilk başta bende soketlerde dir diye gitmiştim ama bilgisayara bağladıklarında makaradan olduğu anlaşıldı. İnşallah soketlerdendir sizin sorun.

s.bozdemirr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyonumdan sola çevirirken hafif bir takılma hissi veren çıt sesi geliyor ama hiçbir arıza lambası yanmiyor acaba normalmi yoksa bir arıza habercisimi 1.4 modus dyn 2006

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Direksiyonumdan sola çevirirken hafif bir takılma hissi veren çıt sesi geliyor ama hiçbir arıza lambası yanmiyor acaba normalmi yoksa bir arıza habercisimi 1.4 modus dyn 2006

Konu biraz hortlamış :) Makaralardan gelen ses bildiğiniz kağıt hışırtısı gibiydi.

3214ilhan

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş