döşeme temizliği hk

lejypner26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese merhaba,
forumda arama yaptım ama açılmış bir başlık bulamadım

capturun sökülebilen döşemesini söküp çamaşır makinasında kendi yıkayan oldu mu? yıkamayı düşünüyorum ama esneme,gevşeme vs bir sorun olur mu emin olamıyorum

tebcübe eden varsa yada bilgisi olan yorum yaparsa sevinirim

susurluklu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi captur kullanmıyorum ama scenic 2 var bende sadece koltukların kılıfını söküp yıkıyorum. tavsiyem döşemelere yıkama yada kuaför yaptırma sonra moralin bozulur sarkıklar medana gelir. kardeş tavsiyesi yapacaksanda arap sabunun köpügü ile yap

lejypner26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cevap için teşekküler ama bi konuyu anlamadım, sizde söküp yıkıyorum demişsiniz. nasıl yıkıyorsunuz kılıfları? makinede mi? arap sabunu köpüğü ile yap demişsiniz kafam karıştı anlayamadım :)

benim sağ ön kılıfta leke var o yüzden sadece kılıfları makinede yıkamayı düşünüyorum

abi captur kullanmıyorum ama scenic 2 var bende sadece koltukların kılıfını söküp yıkıyorum. tavsiyem döşemelere yıkama yada kuaför yaptırma sonra moralin bozulur sarkıklar medana gelir. kardeş tavsiyesi yapacaksanda arap sabunun köpügü ile yap

maho91

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese merhaba,
forumda arama yaptım ama açılmış bir başlık bulamadım

capturun sökülebilen döşemesini söküp çamaşır makinasında kendi yıkayan oldu mu? yıkamayı düşünüyorum ama esneme,gevşeme vs bir sorun olur mu emin olamıyorum

tebcübe eden varsa yada bilgisi olan yorum yaparsa sevinirim
Ben da oturum döşemelerini 30 derecede normal renkli deterjanı ile makinede yıkadım sarkma gevşeme olmadı gayette temiz oldu 6 ayda bir yıkayacağım yüksek sıcaklık ta yıkamayın yeter özel bir deterjana gerek yok .

ASUS_X00DD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi