Double alıcam yardım edermisiniz ?

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar megane'ıma pioneer 1450 ud double din almayı düşünüyorum cihaz hakkında pek bi bilgim yok daha önce hep pioneer teyp kullanmam nedeniyle double da pioneer olsun dedim biraz fiyat araştırması yaptım 500-600 arası fiyatı var bu cihazı daha önce kullanan arkadaşlar konu ile ilgili yardımcı olabilirlerse sevinirim birde megane 2 ye bu teybi takarken teyp ile altındaki gözün ortasında bi kordon var o kesiliyor onun dışında kesilecek parça var mı ? Yerine sığmama sorun olur mu ? yoksa hepsi üniversal cihaz mı ? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim ;)

Cihaz da bu arkadaşlar:

AVH-1450 DVD DOBL DİN FUL ÖZELLİKLİ YENİ MODEL ÖZER CAR AUDİO DA sahibinden.com'da - 108618304

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
A.s Kardeşim

fiyat eh işte bu cihaz'da navigasyon yok bildiğim kadarı ile ve ekran inçi küçük

Montajı gayet basit sadece teyp altındaki ayırıcı parça kesilecek onun haricinde herhangi bir kesme biçme olmaz yalnız ben bu cihazı size önermiyorum nedeni hem az özellikli hemde direksiyon kumandası uyumlu değil bu cihazı alarak kendini üzme derim bütçen varsa linkteki cihazı öneriyorum eski aracım meggy'de bende kullanıyordum mükemmel özellikleri ve kullanımı ile çok değişik bir hava katıyor araca

megane 2 2010-2012 TV-DVD-NAVİGASYON MULTİMEDİA KAPINDA ÖDE sahibinden.com'da - 101995501

Selam arkadaşlar megane'ıma pioneer 1450 ud double din almayı düşünüyorum cihaz hakkında pek bi bilgim yok daha önce hep pioneer teyp kullanmam nedeniyle double da pioneer olsun dedim biraz fiyat araştırması yaptım 500-600 arası fiyatı var bu cihazı daha önce kullanan arkadaşlar konu ile ilgili yardımcı olabilirlerse sevinirim birde megane 2 ye bu teybi takarken teyp ile altındaki gözün ortasında bi kordon var o kesiliyor onun dışında kesilecek parça var mı ? Yerine sığmama sorun olur mu ? yoksa hepsi üniversal cihaz mı ? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim ;)

Cihaz da bu arkadaşlar:

AVH-1450 DVD DOBL DİN FUL ÖZELLİKLİ YENİ MODEL ÖZER CAR AUDİO DA sahibinden.com'da - 108618304

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
A.S ;) Double bnde önermiyorum çok aşağıda kalıyor oraya bakmak mesele vitesin tam önünde sıkıntı olabiliyor el çarpıyor menüler değişiyor ve kubilay abinin dediği gibi ekran boyutu ufak tek avantajı pıoneer olması gerçekten kaliteli bir ürün ama kullanım kolaylığı olacağını düşünmüyorum ordan rahatlıkla video klip izleyebileceğiniz sanmıyorum en azından sürüş esnasında dikkatinizi oldukça dağıtabilir kubilay ağbinin attığı ürün orjinal aparatları ile geliyor megane 2 için özel üretilmiş ancak onunda ekranı çok uzakta kalıyor gibi dokunmak biraz mesele sanki ama kubilay ağbide vardı o daha iyi bilir tavsiye ederse kullanım açısından onu almanızı öneririm ;)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle tavsiye ediyorum kullanımı rahat çözünürlüğü yüksek kaliteli çok özellikli bir cihaz :eyv
A.S ;) Double bnde önermiyorum çok aşağıda kalıyor oraya bakmak mesele vitesin tam önünde sıkıntı olabiliyor el çarpıyor menüler değişiyor ve kubilay abinin dediği gibi ekran boyutu ufak tek avantajı pıoneer olması gerçekten kaliteli bir ürün ama kullanım kolaylığı olacağını düşünmüyorum ordan rahatlıkla video klip izleyebileceğiniz sanmıyorum en azından sürüş esnasında dikkatinizi oldukça dağıtabilir kubilay ağbinin attığı ürün orjinal aparatları ile geliyor megane 2 için özel üretilmiş ancak onunda ekranı çok uzakta kalıyor gibi dokunmak biraz mesele sanki ama kubilay ağbide vardı o daha iyi bilir tavsiye ederse kullanım açısından onu almanızı öneririm ;)

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman kubilay ağbiyi dinlemekte fayda var ağbi sen araçtan çıkarmıştın sanki satarken o ne oldu sattınmı satmaya niyetin varmı :D

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bilgi ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim benim cihazdan pek fazla bi beklentim yok tek tercih sebebim pıoneer olması ses kalitesi cok güzel birde geri görüş kamerası bağlatıcam sizin önerdiğiniz cihaz torpido da ''bana göre'' sırıtır gibime geliyor benim cihazdan beklediğim öncelikli özellik ses kalitesi navigasyon filan istemiyorum sesi iyi versin uzun süre (2-3 yıl) beni idare etsin yeter...
Kubilay Bey direksiyondan kumanda aparatı için W-R girişi olması gerekiyor diye biliyorum bu cihazın arkasında W-R girişi var Farklı bi giriş daha mı olması gerekiyor ?
Tekrar teşekkür ederim

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ses konusunda pıoneer dan şaşmayacaksın kesinlikle üstüne tanımam aparat konusunda bizim direksiyon kumandası ile uyumlu değil double ürünler sonradan takılan teypler ayrıca aparat takılıyor cover çevirici denilen eğer bu sistemi alırsanız ekranlı koltuk başlığıda alıp onlarıda cihaza bağlatmanızı öneririm çok mükemmel olacaktır nette ;)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bilgi ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim benim cihazdan pek fazla bi beklentim yok tek tercih sebebim pıoneer olması ses kalitesi cok güzel birde geri görüş kamerası bağlatıcam sizin önerdiğiniz cihaz torpido da ''bana göre'' sırıtır gibime geliyor benim cihazdan beklediğim öncelikli özellik ses kalitesi navigasyon filan istemiyorum sesi iyi versin uzun süre (2-3 yıl) beni idare etsin yeter...
Kubilay Bey direksiyondan kumanda aparatı için W-R girişi olması gerekiyor diye biliyorum bu cihazın arkasında W-R girişi var Farklı bi giriş daha mı olması gerekiyor ?
Tekrar teşekkür ederim

W.R girisi var fakat modulu yok ortalama 50 ile 75 tl aradinda satiliyor modul geri gorus ozelligi bu cihazda pek tavsiye edilmez siz guzel bir arastirma yapin daha sonra kararinizi verin

HUAWEI - U8850 16 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aparat aracılığıyla aktifleştiricem zaten de geri görüş için neden önermiyorsunuz Kubilay Bey ? Teyp aşağıda kaldığı için mi yoksa daha farklı bi nedeni mi var ?

anlyldrm

Anıl YILDIRIM, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu İlk linkte adı geçen Özer Car Audio Ümraniye Atakent ışıkları geçince Opetin karşısında cihazı gidip yerinde görebilirsiniz. Hatta 3 dükkan solunda APP plakacı varhehe