Double Teybımızın Siparişini Verdik :)

M.Cemal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :) :)
Tekrardan hayırlı olsun abi güle güle kullan :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açiklamaniz İçin Tskler , Biraz Arastirdim Bende Dediğiniz Gibi Bir Aparat Varmiş Onun Yardimi İle Aktif Edeceğiz.. :eyv :eyv

Tesekkürler Gökselim Çok Sağolasin :eyv :eyv

Mesutum Vallah Hiç Bilgim Olmayan Bir Konuda Senden Profesyonel Destek Aldim Gercekten Kafam Rahat , Tekrardan Tesekkürler :eyv :eyv

kolega35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tayfun Bey, o aparatı ben yapıyorum. Önce cihazınız gelsin,gelince haberleşiriz. Selamlar.
Açiklamaniz İçin Tskler , Biraz Arastirdim Bende Dediğiniz Gibi Bir Aparat Varmiş Onun Yardimi İle Aktif Edeceğiz.. :eyv :eyv

Tesekkürler Gökselim Çok Sağolasin :eyv :eyv

Mesutum Vallah Hiç Bilgim Olmayan Bir Konuda Senden Profesyonel Destek Aldim Gercekten Kafam Rahat , Tekrardan Tesekkürler :eyv :eyv

efsaneturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun teybiniz. Bende navitech marka almıştım. Aparatı kolega hocamdan temin etmiştim. Geri görüş kamerasında kesinlikle kızıl ötesi ledli olanları tercih edin derim. Benim aldığım kamerada led yok ancak alırken gece görüş özelliği mevcut yazıyordu. Bu yazıya güvenerek aldım. Ancak gece kesinlikle göstermiyor ışık olmadan.

ykawcar

Yasin Kavcar,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yasin kardesim kay yaniyomu bunlarin cikislari sorun yasamayiz dimi :) profesyonel yardim alacagim halleder herhalde sorunsuz insallah :eyv :eyv

Halilim tskler sagolasin , yaza yanindayim insallah :eyv :eyv

Yok kadir abim satilik hala arac ama satilmazsa devam projelere :) :eyv :eyv

Allah büyük ne olur belli olmaz ama nazar değmesin diyelim. Ayrıca dün ki Antalyada ki etkinliğimize katılımınız için teşekkürler :)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hayırlı olsun güle, güle kullan..:eyv

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaportayi delmek istemediğim için vida ile tutturabilcek bir kamera akdim

http://urun.gittigidiyor.com/otomob...us-kamerasi-kelebek-tip-arka-kamera-139697827

aldiğim kamera bu bir bakarsaniz seviniriim...

Tabiki nolcagı belli olmaz hehe antalyada taktırcam zaten ıspartada yapamazlar diye düşünüyırum... :eyv

Etkinlik çokda iç açici değildi daha guzel bir ortam bekliyoduk ama çok amatorceydi sağlik olsun gezmiş olduk :berbat :berbat

Tesekkurler aykut abım cok sağol :eyv :eyv

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş