Drag veya ani kalkışta en hızlı kalkış nasıl yapılır :)

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Bilgilere Göre Megan Ve Unonun Önler Teneta Yapıp Kırmızı Boyamalıyım Güzel Olur
Megane 1 Kapı Çıtasındaki 1.2 Logosu Lazım :D

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkürler çok yararlı bilgiler ancak diğer arkadaşların da dediği gibi böyle şeyleri ne kadar zevkli ve adrenalin kaynağı olsa bile caddelerde yapmayalım. Pistler daha uygun bu işlere. Hem kendimizin hem de başkasının ocağına ateş düşürmeyelim.

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pist yokki ?????????????

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pist o nasıl birşey izmirde birtane var tarihi eser..Hıı birde istanbulda var lüks ama oraya sadece yabancılar ve zenginler girebiliyor..Zaten ben şuna eminim gerçek pistlerimiz olsa Türkiyeden onlarca bizi yurtdışında temsil edecek pilotlar çıkar..

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim bildigim izmirde pınarbası otodrag pisti war sadece :S hatta orda cekilen bi video vardı 5 10 cekilmiş sene önce şahin imprezanın eline veriyodu :D

buldum videoyu 2000 yılında cekilmis video yer izmir pınarbaşı otodrag pisti şahin fena gecıor ımprezayı
http://www.izlesene.com/video/sahin-vs-impreza-drag/253886

Moderatörün son düzenlenenleri:

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Pist olarak pınarbası pisti 1.5 sene oncemı ne komple yenılendı gayette guzel ve aktıf bır pist konumunda.... ızmıt korfez kapatıldı bılındıgı uzere acılcak dıye duyumlar alıyorum hayırlısı ses duvarı yapılıyor suanda bıldıgım ... ıstanbul parktada organızasyon yapıldıgı taktırde 500 €adam bası tutuyor tıme trıallarda ...

KRMH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu körfez bi açılsada artık gidip gazlasak ya :) muratcan istanbul parkın günlüğü 50 bin euro civarıydı +ambulansın ve itfaiyen benim bildiğim 20ye böldün heralde

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel bilgiler teşekkürler ...

1Lk3r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyiymiş... :)