Dünden bugüne araçlarım...

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız kullanın :) Sedici malumunuz çok rastlayamadığımız bir otomobil , memnun musunuz ?

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepsi çok güzel araçlar.

Elif92

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Sedici 2 senedir olan bir araç yanlış hatırlamıyorsam suv tarzı 4x4 bi model. bütün araçlarınız bakımlı ve güzelmiş kazasız belasız :)

airrider

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim...

bu kadar renault'tan sonra scenic 4x4le devam edilebilirdi :)
Evet çok aradım ama çoğu hor kullanılmış durumdaydı, temiz olanlarının da fiyatı oldukça fazlaydı.7

Artiktek' Alıntı:
Fiat'ın bu aracı yenimi çıktı.İlk defa gördüm valla
2007 yılında çıktı,2009 da Türkiyeye ithali durduruldu ama Avrupa'da hala seri üretiliyor.

Speedmann' Alıntı:
Maşallah, hepsi bakımlı arabalarmış...
Allah kaza bela vermesin...
12 Nisan 2011 doğrumu resimin üzerindeki tarih...
Öyleyse 4x4 olması kaçınılmaz, resimin çekildiği yer neresi tekirdağ değildir herhalde...

Teşekkür ederim.Evet resmin tarihi doğru 12 Nisan'da 40 cm kar yağdı:)Yer Trabzon/Araklı/Yeşilyurt Beldesi,rakım 1200m:)

Kadir Salim' Alıntı:
Kazasız belasız kullanın Sedici malumunuz çok rastlayamadığımız bir otomobil , memnun musunuz ?

Konforu megane yada scenic gibi değil ama fena da değil, yakıt durumu iyi uzun yolda 6 lt yakıyor şehir içi karışık 8 lt yakıyor.Motor Suzuki marka Fiat olduğu için parça sıkıntısı yok ister fiattan ister suzukiden temin edilebiliyor.Çamura battınmı yada yokuşta kaldın mı 4x4 moduyla yırta yırta devam ediyor (25 cm karda denedim süper).Kaporta parçası hariç diğer parçaları(motor, yürüyen vs.) gayet uygun fiyatta..Dolayısıyla memnunum:))

Elif92' Alıntı:
Sedici 2 senedir olan bir araç yanlış hatırlamıyorsam suv tarzı 4x4 bi model. bütün araçlarınız bakımlı ve güzelmiş kazasız belasız

Aslında 2 senedir olmayan bir araç sadece 2007 ve 2008 modeli var Türkiye'de,Avrupa'da hala seri üretimde ama ikizi olan suzuki sx4 hala Türkiyede satışta..

Son düzenleme:

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah hepsi güzelmş

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sedici hosuma gitti sanki bende ilk defa goruyorum bu aracı malum 4x4 lerle pek işim olmuyor :)

33su608

Mesut ARDIÇ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane çok güzelmiş maşallah hepsine

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
sende bendensin hadi bakalim sedici güzel araba değil mi

airrider

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sedici gerçekten güzel araba yalnız iç mekan kalitesi kesinlikle renaultun eline su dökemez ama kullanım olarak ve şekil olarak ben çok beğeniyorum.Sadece ben mi? arabayı park edip gidiyorum döndüğümde hemen hemen her zaman başında aracı inceleyen birilerini buluyorum:D birsürü sorular falan ne kadar yakıyor?kaç para?satılık mı? vs gibi sorular:)yani ilgi o biçim :)aslında ilginin sebebi arabanın çok çok iyi olduğundan değil sadece etrafta hiç olmadığından (trabzon ve rizede hiç yok,en azından ben raslamadım ama olsaydı mutlaka görürdüm) Aracı ilk aldığımda aracın üstündeki bütün FİAT amblemleri bantla kapatılmıştı, bir sabah camdan bakarken komşum abartısız 15 dakika arabanın etrafında dönüp durdu sonra zile bastı soru şu "Allah aşkına bi de bana bunun markası nedir?" :D Şuan amblemler açık tabii...