Dünyada ve Türkiyede TEK Laguna ;) 34 MCK 31

• Konuyu başlatan ApSUVai
  • Başlangıç tarihi

Burak Aslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Toparlayın yazık olmasın araca :)

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu halide güzel, zevkler ve renkler tartışılmaz tabi ama hani alsam yapacağım şekli anlatayım.

mesela o plastikleri sökerim. sağa sola bu bodyli coupe lagunalar gibi çifli minik uçlu egzos uçları. sağa ikili sola ikili kibar olanlardan a6 misali. araba yeni zaten incesinden güzelce bi pasta. sonra yine bi ince hare giderici pasta sonrası. en sonda sağlam bi cila meg filan. sonrada full ışıklı bi ortamda en sağlamından resimler. yanar diyorum. hatta orjinal olmayan ledleri bile sök. basıklık kibar egzos ucları ve aşırı parlak cila. hatta mümkünse her yıkama sonrası inceden geç. zamanla elin alışıyo 10 dk da cila yapıyor olursun.

yanar diyorum o kadar söliyim :D

maaşallah.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
tesekkur ederım zaten egsoz ucları o sekılde olcak oleydı daha onceden de

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mck avatardaki zamanlarına dönsün artık...:)

ahtapot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
murat kardeş bence jantlar eski rengine ve orjinal egzoslara ihtiyacın var bide mck her haliyle güzel

Burak61

Bilgi Girilmemiş
Altın çamura düşerse değeri kaybolur mu diyorum başka söze gerek yoktur sanırım :D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
murat kardeş bence jantlar eski rengine ve orjinal egzoslara ihtiyacın var bide mck her haliyle güzel

saollasın zevk meselesı sımdılık bole ıdare edıyoruz :D orjınale doncez ztn kırık egsozlar normalde ole dııldı zaten polıslere ınat kırdım