duran araçta camları açma

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kartlı aracımda yarım kontak yapsam bile camları açıp kapatamıyorum.
illa aracın çalışması lazım.böyle saçma bi şey olurmu.dtt4all veya clip cihazı ilede düzelmiyormuş.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kartlı aracımda yarım kontak yapsam bile camları açıp kapatamıyorum.
illa aracın çalışması lazım.böyle saçma bi şey olurmu.dtt4all veya clip cihazı ilede düzelmiyormuş.

Ben kontak yarım iken elektriksel tüm işlemleri yapabiliyorum. Ddt4all kurcalamadim ama kalibrasyon gibi bir ayar olabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kartlılarda olmuyor. Çöümüde yok sanırım.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kartliysa araç frene basmadan start tusuna bir kere basinca araç yarım kontak moduna geciyordu sanırım bir de böyle deneyin isterseniz.

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet dediğiniz gibi kart takılmadan starta basılınca yarım kontağa geçiyor ve belli süre sonra eski haline geri dönüyor.yani ışıklar sönüyor.ama camlar yinede açılmıyor.aynı şikayeti bir kaç kişiden daha duymuştum.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Söyle bir durum var benim araç anahtarli ben yarım kontak yapıp camlari actigimda kontagi tekrar kapatirsam yaklaşık 1.5-2 dk içinde aracın elektrigi kesiliyor ve tekrar yarım kontak yapmam gerekiyor. Anahtarli sistemde kartlı sistem de bu konuda aynı olması lazım. Kontak kapalı iken bende sadece elektrikli ayna kontrolleri çalışıyor. Aynalar her daim çalışıyor ama sadece aynalar. Onun haricindeki elektronik ve elektrik sistemlerin hiç biri ilinci kez yarım kontak yapmadan çalışmıyor.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Kartı takın Vitesi 1 e takın sadece frene basıp start tuşuna basın tam kontak açılacaktır.

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kartı takın Vitesi 1 e takın sadece frene basıp start tuşuna basın tam kontak açılacaktır.

araç eller serbest+otomatik.
yarım kontakda(kartlılarda yarım kontak kart yuvasına takılıp frene basmadan starta basılırsa yada kart takılmadan frene basmadan strata basılınca oluyor) yani gösterge ışıkları yanarken camlar çalışmıyor.illa aracın çalışması lazım.
stop edince sol ön kapı açılıncaya kadar ve belli zaman süresince camları indirip kaldırabiliyorum.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
araç eller serbest+otomatik.
yarım kontakda(kartlılarda yarım kontak kart yuvasına takılıp frene basmadan starta basılırsa yada kart takılmadan frene basmadan strata basılınca oluyor) yani gösterge ışıkları yanarken camlar çalışmıyor.illa aracın çalışması lazım.
stop edince sol ön kapı açılıncaya kadar ve belli zaman süresince camları indirip kaldırabiliyorum.

Start tuşuna 5 sn kadar basılı tutun, bakalım bu şekilde olacak mı ?