Duster"da spor yay kullanimi

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler arkadaşlar, evet soğuk presle kendi orjinal yayları düşürüldü.Dün bugün demedim öyle süspansiyondan çok fazla birşey kaybetmiş görünmüyor. inşallah ilerde de böyle devam eder.
Bende bu hafta press yaptıracağım. Yaptırdıktan sonra artı ve eksiler ne oldu ? Farkedebildiğiniz kadarıyla.. Birde nekadar yaptırdınız:)

inspector66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut bey; her alçalan araçta bir miktar süspansiyon kaybı olur bildiğiniz gibi ancak kendi orjinal yayını presletmek spor yaydan daha esnek oldu gibi geldi bana.Viraj ve fren hakimiyeti daha da arttı sanki.Daha çok yeni olduğundan şimdiki izlenimlerim bunlar.Bana toplam maliyeti 200 tl oldu.

memo_16

Bilgi Girilmemiş
basıklık dustera gerçekten çok yakışmış güle güle kullanın :eyv

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç gerçekten güzel olmuş siyahın hakkını vermiş güle güle kullan :)

junior

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben yükselteyim diyorum siz alçaltıyorsunuz

horbyy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba bende de duster 2012 ful arac var bende olabıldıgınce modifiye yaptım aracı sizin aracın aynısı cam rüzgarlığı bagaj rüzgarlığı kompile camlara film cekıldı xenon farlar takıldı arka farlara transparan cekıldı araç şık bi görünüm kazandı bende spor helezyon arıyorum aracı düşürcem ve geniş cant-lastık takacagımöneriniz nedir ?

inspector66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın horbyy,
konunun içinde yaylarda ne gibi değişiklik yaptığımı yazmıştım, fuzuli masrafa gerek yok, ilaveten 255/50/18 lastik ve 18 inch jant var.selamlar

serkanefe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ins merhaba, jantların markası nedir acaba ?

horbyy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fuzili masrafa gerek yok derken spor helezon almayayim mi ? ben foruma aydın dan katiliyorum. bana öyle bi adres verin ki ya soğuk pres yaptırayim yada orjinal spor helezon alayım cvp bekliyorum teşekkürler.