Duster için Aksesuarlar ve Montajı

karaamid

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o resimleri bende donanımhaberde görmştüm sayın esattas

karaamid

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben donanimhaber adlı sitede gördüm

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyİde ersİn bey parÇayi yurt diŞi sİtelerden bulmaniz İmkansiz ve olanaksiz.boŞuna araŞtirmayin.bu parÇa kataloĞu nereden temİn edİlebİlİyoe bİzde bulabİlİyormuyuz.parÇanin yurt diŞindan gelebİlmesİ İÇİn gerekİrse İbrahİm aybara sÖylİyecem....:)))

Arkadaşlar; sizi anlıyorum. Ancak; siz hemen bir parçayı bulup hemen iş olsun bitsin istiyorsunuz. ben kapı kromları için tam 1 ay boyunca çek cumhuriyeti ile görüştüm. yardımcı olmaya çalışıyorum. Siz bulunamayacağını söylüyorsunuz. arkadaşın biri iran da var demiş. Sonuca ulaşmış. Lütfen Biraz paylaşımcı olun arkadaşlar.

Son düzenleme:

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Dusterim Olsa Tam Benlik Paylaşım Derdim Ve İnce İnce Not Alır Başlardım Valla Maksat Bilgi Olsun İsteyen Buradan Arabasını Şekilllendirir Sonra Da Bulur Parçaları Güzel Bilgiler Dustere Mi Sarsam Şimdi Ne Etsem

karaamid

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaşlar duster reno amblemli ön panjur ve diğer aksesuarlar için benim albümüme göz atarsnız almanya için irtibat tel beyaz duster in kaputunda yazıyor girtebilenler banada haber versin ben turan tlf 05397882121

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Fan Club bir ailedir ve burada yapılan her türlü paylaşım kıymetlidir.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazı ekipmanlara ulaşmak için kendinizin de biraz çaba göstermesi gerekmez mi? :eyv

esattas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nasıl bi çaba mesela ne yapayım.siz söyleyin derhal yapayım bu parçayı getirtmek için ne yapılabilir.siz yapın demiyorum dikkat edin.bu sektörde bir tecrübeniz varsa ve renault ilede bizlerden farklı bir bağlantınız varsa bize yol gösterin onu yapalım.araştırmak bir malzemeyi internette bulmak çok kolay.ama ona sahip olabilmek tamamen ayrı bir uzmanlık gerektiriyor.helede bu parça yurt dışında bir yerlerdeyse...:)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nasıl bi çaba mesela ne yapayım.siz söyleyin derhal yapayım bu parçayı getirtmek için ne yapılabilir.siz yapın demiyorum dikkat edin.bu sektörde bir tecrübeniz varsa ve renault ilede bizlerden farklı bir bağlantınız varsa bize yol gösterin onu yapalım.araştırmak bir malzemeyi internette bulmak çok kolay.ama ona sahip olabilmek tamamen ayrı bir uzmanlık gerektiriyor.helede bu parça yurt dışında bir yerlerdeyse...:)

Şimdi Esat Bey;
çalışma başlattığımızı söylemiştim. Biraz sabır lütfen. İnanın ben de araştırıyorum. Ne yapabiliriz diye. Biraz zaman. :eyv

esattas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilginize çok teşekkür ediyoruz ve sizi heyecanla bekliyoruz.iyiki varsınız :)