Duster kullanıcıları yorumlarınızı bekliyorum

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yarın dusterımızı teslim alacaz 1.5 dci lauren edition bu yeni versiyonda orjinal far karartma füme jalar arka bağaj istetmesinin üstü kapalı deri kırmızı dikişli drksyn ve vites topuzu bulunuyor sizce memnun kalırmıyız 110 luk la 90 lık arasında çok fark varmı 90 lık daha az yakıyor dendi yinede anlatrsanız memnun olurum.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kullananlar çok memnun...

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun. doğrudur 90 lık biraz az yakar, duster kullanıcılarında öyle kronik şikayet duymadık ben hatırlamıyorum emir:eyv

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün teslim aldık 90 lığa yazılmış babam ve 6 ileriden daha atik kalkıyor ve yakıtı çok iyi çok memnun kaldım ben plaka için biraz uğraştım annemin adı belgin babamın orhan soyad ekici olunca 01 BOE 14 seçtim dacia gerçekten kendini aşmış ufak tefek kusurlrınıda pek takmıyorum çok keyifli. maşallahınızı esirgemeyen :)
attachment.php
meggy le babamı takipteyimm :)
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

Jamboree

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın Dusterınızı. Hangisini aldınız 4x4 mü 4x2 mi?
Ben de 90 beygir kullanıyorum performansı çok güzel

857346

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir seneden beri 4x4 110 bg duster kullanıyorum daha önce jeep 2.7 vardı bir çok değişik marka da kullandım fakat duster bir başka çıkmadığım dağ tepe kalmadı arabaya yapmadığım işkence de özelliklle amortisör harika virajlarda yükü lastiklere değil yaylara bindiriyor. birde dikkat edin alt şaside çif denge kolu vardır başka bir araçta bulamzssın adamlar yanlışlıkla çok iyi bir ara yapmış:) ayrıca şunu unutmayın reno motor formula da iki kez şampiyon oldu sonra çekildi hiç wolkvagen i vb gördünüz mü formula da adamlar 2 klasmanlara bile giremiyor motor yakıyorlar sonra içine iki kola tutacağı:) 100.000 tl:)

Jamboree

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cumartesi yağmurdan sonra çok kötü toprak bir yere girdim, arabada 4 kişiydik, geri dönüş yapamayacağımız kadar bataklık ve dar yollardan 1 saat boyunca ilerledik, en son uzun ve çok derin çamurlu bir yere geldik herkes buradan bizi traktör bile kurtamaz demeye başladı, neyse girdim 4 çekerde sağ-sol yaptı en derin yere kadar gömüldü ben gaza yüklenince çukurun yanındanda destek alıp tırmandı ve durmadan geçtik,çıkarken arabadaki eleman "ooo bu araba çok iyiymiş" diyordu

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben sana söyle diyeyim sınıfında verdigin paraya alacagın en iyi araç bende 1,5 90 hp var 4*2 valla kalkış olsun hızlanma olsun atiklik olsun ha bide dag bayırmış o da ne girmedigim yol çıkmadıgım tarla inmedigim kaldırım taşı kalmadı ve daş gibi araç daş :D Allah kaza bela vermesin kardeşim :D güle güle kullanın

MeHMeT

RFC Polisi
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazasız iyi günlerde kullanın.Burada okudukça doğudan döndüğümde alternatiflerimin arasına Dacia da girecek sanırım.